Charakterystyka mamy

Moja mama ma na imię Jola, ma 41 lat i mieszka od urodzenia w Pińczowie. Z wykształcenia jest ekonomistą i pracuje w instytucji państwowej w Pińczowie. Mama, tata, ja i mój starszy brat mieszkamy w domu jednorodzinnym.

Mama jest korpulentną blondynką o niebieskich oczach, zazwyczaj ma rozpuszczone włosy, lecz czasem spięte w charakterystyczny kok. Choć jest bardzo wesoła, wyraz twarzy ma raczej poważny. Wiem, że jest koleżeńska, lubiana w pracy, gdzie sumienie wykonuje swoje obowiązki. Rzadko krzyczy na mnie i mojego brata, bo twierdzi, że powinno się dzieciom tłumaczyć, a nie krzyczeć na nich. Zdarza się, że gdy ją bardzo zdenerwujemy czasami brakuje jej cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha". Moja mama bardzo lubi porządek. Sama chętnie sprząta i nas zmusza do utrzymywania w czystości całego domu, co nam wszystkim przychodzi bardzo opornie.

Bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi, ale jeszcze bardziej z rodziną. Jest bardzo życzliwa i gościnna. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Mama bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie, zmieniać jego wygląd, zajmować się naszym pieskiem. Uprawia sport relaksacyjny, a także interesuje ją muzyka z jej młodzieńczych lat.

Bardzo kocham i cenią moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsknię, gdy nie ma jej przy mnie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka mamy

Mama ma na imie ......... Ma ... lat i od urodzenia mieszka w ............ Ma ..... dzieci.

Jest ....... średniego wzrostu. Ma drobną twarz i ........ oczy. Ma .......... włosy.

Mama jest miła. Jest pomocna, ponieważ gdy mam...

Język polski

Charakterystyka mamy

Moja mama ma na imię Ania. Ma 41 lat i od urodzenia mieszka w Warszawie. Mama ukończyła studia o kierunku pedagogicznym i pracuje w szkole podstawowej, w charakterze pedagoga szkolnego.

Mama ma szczupłą sylwetkę i jest średniego wzro...

Filozofia

Arystoteles – ogólna charakterystyka - poglądy, najważniejsze dzieła

Arystoteles to jeden z najwszechstronniejszych myślicieli greckich. Zajmował się praktycznie każdą dziedziną ówczesnej wiedzy.

Arystoteles urodził się w 384 p.n.e. w Stagirze na Półwyspie Chalcydyckim. Jego ojciec był nadwornym ...

Język polski

Charakterystyka Jana Chrzciciela

5 Za czasów Heroda, króla Judei, żył pewien kapłan, imieniem Zachariasz, z oddziału4 Abiasza. Miał on żonę z rodu Aarona, a na imię było jej Elżbieta. 6 Oboje byli sprawiedliwi wobec Boga i postępowali nienagannie według wszystkich prz...

Socjologia

Menedżer a działacz sportowy- charakterystyka, podobieństwa, różnice

Plan pracy

• Wstęp
• Część pierwsza: menedżer oraz działacz- definicje
• Część druga: Menedżer i działacz- podobieństwa, różnice
• Część trzecia: czy działacz może być menedżerem i czy menedżer mo�...