Charakterystyka mamy

Moja mama ma na imię Jola, ma 41 lat i mieszka od urodzenia w Pińczowie. Z wykształcenia jest ekonomistą i pracuje w instytucji państwowej w Pińczowie. Mama, tata, ja i mój starszy brat mieszkamy w domu jednorodzinnym.

Mama jest korpulentną blondynką o niebieskich oczach, zazwyczaj ma rozpuszczone włosy, lecz czasem spięte w charakterystyczny kok. Choć jest bardzo wesoła, wyraz twarzy ma raczej poważny. Wiem, że jest koleżeńska, lubiana w pracy, gdzie sumienie wykonuje swoje obowiązki. Rzadko krzyczy na mnie i mojego brata, bo twierdzi, że powinno się dzieciom tłumaczyć, a nie krzyczeć na nich. Zdarza się, że gdy ją bardzo zdenerwujemy czasami brakuje jej cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha". Moja mama bardzo lubi porządek. Sama chętnie sprząta i nas zmusza do utrzymywania w czystości całego domu, co nam wszystkim przychodzi bardzo opornie.

Bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi, ale jeszcze bardziej z rodziną. Jest bardzo życzliwa i gościnna. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Mama bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie, zmieniać jego wygląd, zajmować się naszym pieskiem. Uprawia sport relaksacyjny, a także interesuje ją muzyka z jej młodzieńczych lat.

Bardzo kocham i cenią moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsknię, gdy nie ma jej przy mnie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka mamy

Charakterystyka mamy...

Język polski

charakterystyka mamy

charakterystyka mamy...

Język polski

charakterystyka mamy

charakterystyka mamy...

Język polski

1. charakterystyka mamy lub taty--- jak ją napisać?          

1. charakterystyka mamy lub taty--- jak ją napisać?          ...

Język polski

Charakterystyka mamy.  Ważne żeby miała mniej więcej 1 strone a4 :)

Charakterystyka mamy.  Ważne żeby miała mniej więcej 1 strone a4 :)...

Język polski

charakterystyka mamy! pomóżcie!

charakterystyka mamy! pomóżcie!...