Charakterystyka mamy.  Ważne żeby miała mniej więcej 1 strone a4 :)

Moja mama nazywa się Natalia ma 35 lat jej mąż nazywa się Mateusz a jej dzieci nazywają się Ania i Zenek. Mieszka razem z rodziną w Krakowie. Ukończyła studia Psychologiczne i pracuje jako psycholog w szkole. Mama jest ładną i szczupłą kobietą o zielonych oczach które kontrastują z jej ognisto rudymi włosami. Ubrana zawsze schludnie i elegancko, przeważnie nosi buty na obcasach i spódnice za kolana. Kocham ją za jej idealny charakter ponieważ jest uczciwa wobec mnie , jest otwarta na każdą propozycję, potrafi dostosować się do każdej sytuacji raz jest moją przyjaciółką której mogę się zwierzyć a raz surową mamą która daje mi kopa do działania bym nie zrobiła się zbyt leniwa. Uważam że moja mama jest najlepszą mamą na świecie i nie zamieniłabym jej na inną mamę ponieważ ją bardzo kocham .!