Chiny - prezentacja

Prezentacja multimedialna w załączniku

Dodaj swoją odpowiedź
Podstawy przedsiębiorczości

prezentacja multimedialna na temat ,,smaki i kuchnie różnych państ" znajdowac się maja smaki państw jak i zdj popularnych w danym państwie potraw przykładowe państwa: Rosja Włochy Francja Hiszpania Chiny  Niemcy Portugalia

prezentacja multimedialna na temat ,,smaki i kuchnie różnych państ" znajdowac się maja smaki państw jak i zdj popularnych w danym państwie potraw przykładowe państwa: Rosja Włochy Francja Hiszpania Chiny  Niemcy Portugalia...

Język polski

Bariery wzrostu gospodarczego

Rozdział 1. Wzrost gospodarczy: znaczenia, mechanizm i uwarunkowania

1.1. Znaczenie wzrostu gospodarczego i jego mierniki

Rozwój ekonomiczny państwa jest niezbędny do zaistnienia postępującej poprawy jakości życia obywateli...