Autocharakterystyka

Nazywam się Asia. Mam piętnaście lat i uczę się w jednym z wyszkowskich gimnazjum. Mieszkam ze wspaniałymi rodzicami i siostra, którzy zawsze starają się mi pomóc gdy mam tylko jakieś problemy. Jestem wysoką brunetką o piwnych oczach. Lubię ubierać się w luźne ciuchy najczęściej są to sztruksy i jakaś bluzka.

Moim zdaniem jestem skromnym człowiekiem. Ambitnie dążę do wcześniej postawionych sobie celów. Tak ogólnie jestem wszechstronnym człowiekiem. Interesuje mnie wszystko, co dzieje się wokół mnie. Nieśmiała, małomówna i zamknięta w sobie. Tak było kiedyś, teraz jestem bardziej otwarta na świat. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci.

Jednym z moich marzeń jest napisać dobrze testy, które czekają mnie w maju. Potem chcę dostać się do liceum ogólnokształcącego.

Najbardziej cenie u ludzi szczerość i poświęcenie. Moi przyjaciele poświęcają mi bardzo dużo swojego czasu i gdy tylko poproszę o pomoc starają się z całych sił mi pomóc za co jestem im bradzo wdzięczna. Nie lubię, gdy ktoś kłamie lub obgaduje kogoś za plecami.

Moimi największymi wadami są: lenistwo i upartość. Gdy postawię sobie jakiś cel, za wszelką cenę chcę go zrealizować. Następną wadą jest nałóg komputerowy. Gdy mam tylko wolną chwilę wchodzę do internetu i szukam tego co mnie interesuje.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki. Bardzo lubię spotykać się z przyjaciółmi. Przy nich naprawdę czuję się swobodnie i mogę pozwolić sobie na różne szaleństwa. Interesuję się głównie biologią, geografia i informatyką. Muzyka rockowa to moja pasja.

Ogólnie jestem szaloną piętnastolatką, która tak naprawdę nie wie jeszcze co osiągnie w życiu. Wiem tylko to, że moja przyszłość będzie prawdopodobnie związana z komputerami i podróżami.

Myślę, że jestem osobą szczerą i można ze mną szczerze porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc jeśli jest taka potrzeba. Ogólnie jestem dobra, ale jak każdy człowiek przechodzę chwile załamania - wtedy nie warto ze mną zadzierać.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Szkoła pisania - autocharakterystyka

Autocharakterystyka to inaczej charakterystyka samego siebie. Aby właściwie napisać autocharakterystykę, należy:

1. Odpowiedziec na pytania: Co w sobie lubię najbardziej, a czego nie toleruję? Co chciałbym w sobie zmienić, a czego ...

Język polski

Autocharakterystyka

Moja Autocharakterystyka

Nazywam się ***** **********. W dniu 19.05.**** roku przyszłam na świat w Katowicach.
Moja mama ma na imię Maria , a tata Jan. Mieszkam całkiem od niedawna w ***** w segmencie.

Moją wadą jest zł...

Język polski

Autocharakterystyka

Autocharakterystyka

Nazywam się............ Urodziłam się piętnaście lat temu (no prawie szesnaście) w Piekarach Śląskich. Obecnie mieszkam w Bytomiu wraz z moimi rodzicami - Beatą i Piotrem oraz młodszym bratem Dominikiem. Ukońc...

Język polski

Moja autocharakterystyka

Co To jest autocharakterystyka ? Według „Małego słownik języka polskiego” jest to: „oddanie w opowiadaniu, dziele sztuki samego siebie, przedstawienie swojego charakteru w dowolnej formie stylistycznej.” Wielu ludzi wierzy w znaczenie im...

Język polski

Autocharakterystyka

AUTOCHARAKTERYSTYKA

W swojej pracy scharakteryzuję siebie.
Nazywam się ......... i mam prawie 14 lat. Od urodzenie mieszkam w ..... Moje rodzeństwo to młodsza siostra Iza. Jestem też właścicielką rudego kotka Rudolfa.
Mam...

Język polski

Autocharakterystyka

---- - akapit

---- Jestem szaloną nastolatką, której dano na imię Jessica. Urodziłam się w Toruniu 24 września 1994 roku. Rodzice oczekiwali, że ich pierwsze dziecko to będzie chłopiec.Pewnie wydaję wam się, że się rozczarowal...