Recenzja filmu Władca Pierścieni i Drużyna Pierścienia

Wspierany przez grupę przyjaciół, Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia. Jego tropem podążają okrutni słudzy Saurona -Władcy Ciemności, który chce zapanować nad Śródziemiem i szerzyć zło.
Ekipa filmowa spisała się świetnie, czego dowodem są cztery Nagrody Akademii Filmowe. Film trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Zarówno scenografia jak i muzyka stwarzały niepowtarzalny nastrój. Trudno też nie wspomnieć o reżyserze filmu Peterze Jacksonie, który doskonale wszystko zorganizował i stworzył świetny film. Początkujący aktorzy -Eliah Wood oraz Orlando Bloom dorównywali kroku starszym i bardziej doświadczonym kolegom z planu.
Uważam, że film zasługuje na uznanie milionów ludzi. Jest epicką opowieścią o przyjaźni, walce dobra ze złem i poświęceniu. Cała ekipa filmowa spisała się znakomicie czego dowiedli na dużym ekranie. Moim zdaniem każdy powinien zobaczyć ten film, ponieważ jest on klasykiem amerykańskiego kina.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Recenzja filmu Władca Pierścieni i Drużyna Pierścienia

Wspierany przez grupę przyjaciół, Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia. Jego tropem podążają okrutni słudzy Saurona -Władcy Ciemności, który chce zapanować nad Śródziemiem i ...

Język polski

Recenzja filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia"

"Władca pierścieni: drurzyna pierścienia" to film reżyserii Petera Jacksona oparty na książce Johna Ronalda Reuela Tolniena. Akcja dzieje się w czasach wczesnego średniowiecza w mitycznym świecie zwanym Śródziemiem.
Na początku fil...

Język polski

Recenzja filmu "Władca Pierścieni"

Hobbit Bilbo, w dniu swych stojedenastych urodzin postanawia opuścić rodzinną wioskę Shire. Magiczny pierścień, którego posiadaczem był od wielu lat przekazuje Frodo Bagginsowi. Od tego momentu, celem ciężkiej, pełnej niesamowitych przyg...

Język polski

Recenzja filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia".

„Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” jest ekranizacją popularnej trylogii gatunku fantasy napisanej przez J.R.R. Tolkiena. . Jego reżyserem jest Peter Jackson, a obsada aktorska jest trafnie dobrana (występują między innymi: E. Wood...

Język polski

Władca Pierścieni: Powrót Króla- recenzja filmowa

|Władca Pierścieni: Powrót Króla|

"Ash nazg thrakatulk, ash nazg gimbadul,
Ash nazg durbatuluk, agh burzum-ishi krimpatul."

Kojarzycie? (cisza na sali) Nie?

A teraz?:

"Jeden, by wszystkimi rządzić. Je...

Język polski

Recenzja z filmu Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia

„Ten Jedyny, by rządzić wszystkimi, ten Jedyny,
by wszystkie odnaleźć,
Ten Jedyny, by zebrać je wszystkie i w ciemności
zespolić więzami.”

Peter Jackson wiedział, co robi, gdy reżyserował „Władcę Pierścieni...