Napisz swój życiorys

Urodziłam się 20 września 1991 roku w Warszawie. Rodzicami moimi są Leszek i Halina z domu Nowak. Ojciec z wykształcenia lekarz pracuje w szpitalu Akademii Medycznej. Matka jest szefem kuchni w restauracji. Mam dwójkę rodzeństwa. Brat Michał jest studentem pierwszego roku wydziału historii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Siostra Mariola kończy obecnie liceum ogólnokształcące.

W 1998 r. rozpoczęłam naukę w Szkole Podstawowej nr 8 w Warszawie. Obecnie kończę drugą klasę gimnazjum. Osiągam dobre wyniki w nauce. Jestem członkiem Klubu sportowego i gram w siatkówkę. Na międzyszkolnych zawodach w zeszłym roku nasza drużyna zdobyłam 2 miejsce.

Po ukończeniu gimnazjum pragnę kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu sportowym.

Maja Kowalska

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

napisz swój życiorys obojetnie jaki tylko chłopak Max 10 zdań daje najj po angielsku

napisz swój życiorys obojetnie jaki tylko chłopak Max 10 zdań daje najj po angielsku...

Język polski

Napisz swój życiorys

Urodziłam się 20 września 1991 roku w Warszawie. Rodzicami moimi są Leszek i Halina z domu Nowak. Ojciec z wykształcenia lekarz pracuje w szpitalu Akademii Medycznej. Matka jest szefem kuchni w restauracji. Mam dwójkę rodzeństwa. Brat Micha...

Język polski

Opowiedz historię i napisz co je łączy Jabłka Hesperyd i Herkulesa mitologicznego Proszę o szybką wiadomość i napisz życiorys (swój) z góry bardzo dziękuje :)

Opowiedz historię i napisz co je łączy Jabłka Hesperyd i Herkulesa mitologicznego Proszę o szybką wiadomość i napisz życiorys (swój) z góry bardzo dziękuje :)...

Język polski

W imieniu Harpagona napisz życiorys. ("Skąpiec")

Nazywam się Harpagon. Jestem 60-letnim, schorowanym starcem. Od śmierci żony wszyscy odwrócili się ode mnie. Jak każdy człowiek staram się zarabiać (nędzne grosze), aby wyżywić darmozjadów mieszkających w moim domu.

Z zawodu ...

Język polski

Ludzie listy piszą

LUDZIE LISTY PISZĄ...
FORMY KORESPONDENCJI DAWNIEJ I DZIŚ
Termin ?korespondencja? wywodzi się z łac. correspondentia (correspondeo- odpowiadam). Epistolografia rozwijała się już od czasów starożytnych, kiedy to sztuka ta stała się...