Opis pokoju

Gdy wejdę do mojego mieszkania znajduje się przed pokój, gdy skręcę w lewo jest małe
pomieszczenie z lustrem, a w prawo znajduje się mój pokój. Zawsze chętnie w nim przesiaduje dłuższy czas, gdy jestem w domu.
Pokój ma kształt prostokąta. Nie jest zbyt kolorowy, ponieważ sufit jest cały biały, a wszystkie cztery ściany są koloru jasnej zieleni. Dla mnie nie jest wcale za mały, ani za duży, ma wymiary pięć na siedem metrów.
Na podłodze znajduje się dywan który zakrywa całą podłogę pokoju. Naprzeciwko drzwi znajduje się duży kaflowy piec, dzięki któremu jest ogrzane całe pomieszczenie. Koło okien znajdują się różne kwiaty i tymczasem ozdobiona choinka. Przy jednej ze ścian znajduje się segment koloru ciemnego brązu, na którym znajduję się parę figurek. W jednej szafce chowam
książki i zeszyty. Pozostałe przeznaczone są do ubrań i różnych przydatnych oraz zbędnych rzeczy. Obok segmentu znajduje się moje łóżko, w którym śpię co wieczór. Na środku pokoju stoi stół, przy którym czasami odrabiam zadania domowe. Niedaleko okna znajduje się biurko z komputerem. Nad biurkiem wisi zdjęcie klasowe z szóstej klasy. Zaraz obok zdjęcia jest tablica, na której jest przyczepiony obecny plan lekcji i kalendarz.
Moim zdaniem mój pokój jest przytulny i wygodny, a szczególnie jest mi w nim dobrze.

Ja dostałem za to ocenę Bardzo Dobrą [5].

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomiast sufit biały i

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomias...

Język angielski

Przetłumacz po angielsku podany tekst ( opis pokoju ) : Mój pokój jest idealny . Nie jest zbyt duży. Jest koloru zielonego. W pokoju mam duży balkon. Znajduje się w nim łóżko, szafa, półka na książki, dwa fotele,stolik, telewizor i biurko. Przy drzwi

Przetłumacz po angielsku podany tekst ( opis pokoju ) : Mój pokój jest idealny . Nie jest zbyt duży. Jest koloru zielonego. W pokoju mam duży balkon. Znajduje się w nim łóżko, szafa, półka na książki, dwa fotele,stolik, telewizor i b...

Język niemiecki

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajduje się akwarium z

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajdu...

Język angielski

Bardzo proszę o opis pokoju (mojego pokoju) parę zdań :)  Używając there is i there are :)  Z góry dzięki ! 

Bardzo proszę o opis pokoju (mojego pokoju) parę zdań :)  Używając there is i there are :)  Z góry dzięki ! ...

Język niemiecki

Napisz opis pokoju i opis domu po niemiecku (krótko) .

Napisz opis pokoju i opis domu po niemiecku (krótko) ....

Język polski

napisz opis pokoju, opis krajobrazu z okna

napisz opis pokoju, opis krajobrazu z okna...