Opis pokoju

Gdy wejdę do mojego mieszkania znajduje się przed pokój, gdy skręcę w lewo jest małe
pomieszczenie z lustrem, a w prawo znajduje się mój pokój. Zawsze chętnie w nim przesiaduje dłuższy czas, gdy jestem w domu.
Pokój ma kształt prostokąta. Nie jest zbyt kolorowy, ponieważ sufit jest cały biały, a wszystkie cztery ściany są koloru jasnej zieleni. Dla mnie nie jest wcale za mały, ani za duży, ma wymiary pięć na siedem metrów.
Na podłodze znajduje się dywan który zakrywa całą podłogę pokoju. Naprzeciwko drzwi znajduje się duży kaflowy piec, dzięki któremu jest ogrzane całe pomieszczenie. Koło okien znajdują się różne kwiaty i tymczasem ozdobiona choinka. Przy jednej ze ścian znajduje się segment koloru ciemnego brązu, na którym znajduję się parę figurek. W jednej szafce chowam
książki i zeszyty. Pozostałe przeznaczone są do ubrań i różnych przydatnych oraz zbędnych rzeczy. Obok segmentu znajduje się moje łóżko, w którym śpię co wieczór. Na środku pokoju stoi stół, przy którym czasami odrabiam zadania domowe. Niedaleko okna znajduje się biurko z komputerem. Nad biurkiem wisi zdjęcie klasowe z szóstej klasy. Zaraz obok zdjęcia jest tablica, na której jest przyczepiony obecny plan lekcji i kalendarz.
Moim zdaniem mój pokój jest przytulny i wygodny, a szczególnie jest mi w nim dobrze.

Ja dostałem za to ocenę Bardzo Dobrą [5].

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach...

Język polski

Opis pokoju Pinokia lub opis pokoju ojca Pinokia czyli Dżeppeto

Opis pokoju Pinokia lub opis pokoju ojca Pinokia czyli Dżeppeto...

Język angielski

Napisz opis domu po angielsku szczegółowy opis pokoju i kuchni (pokoju dla chłopaka)

Napisz opis domu po angielsku szczegółowy opis pokoju i kuchni (pokoju dla chłopaka)...

Język angielski

NAPISZ OPIS POKOJU NA MIN. 1 STRONE OPIS SWOJEGO POKOJU (WYMYSLONEGO) PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ BARDZO PILNE !!!! Z GORY DZIEKUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!! :):):)

NAPISZ OPIS POKOJU NA MIN. 1 STRONE OPIS SWOJEGO POKOJU (WYMYSLONEGO) PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ BARDZO PILNE !!!! Z GORY DZIEKUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!! :):):)...

Język niemiecki

opis pokoju na JUTRO!!! 6-7 zdań w których jest opis pokoju po niemiecku.wymyślony PROSZE!!!

opis pokoju na JUTRO!!! 6-7 zdań w których jest opis pokoju po niemiecku.wymyślony PROSZE!!!...

Język niemiecki

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomiast sufit biały i

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomias...