List do Ziemi

Droga Ziemio!

Na samym początku mojego listu, chciałbym Ci bardzo podziękować za to, że jesteś.

Wiem jak trudno jest Ci się pogodzić z tym, że ludzie Cię nie szanują. Nasze społeczeństwo, niestety zanieczyszcza ziemię. Ale przecież oni nie tylko niszczą Cię, lecz także siebie. Na pewno jesteś na nas wszystkich zła. My się postaramy, aby było lepiej. W Polsce organizowany jest co roku "Dzień Ziemi". Wszystkie szkoły sprzątają swoje miasto. Każdy stara się, żeby posprzątać jak najlepiej swój teren. Segregujemy także śmieci. Na podwórkach ustawione są śmietniki oznaczone trzema kolorami. Jest to wielki krok w niezanieczyszczenie naszej Ziemi. Mam nadzieję, że uda nam się, abyś była z nas zadowolona.

Ja na pewno postaram się z całych moich sił. Dziękuję, że jest tyle parków na ziemi, jezior, lasów i wiele innych miejsc, bez których człowiek i zwierzę nie mogłyby żyć.

Dodaj swoją odpowiedź
Geografia

Napisz list do ziemi. List nie ma być skopiowany.

Napisz list do ziemi. List nie ma być skopiowany....

Język polski

List do ziemi. Uwzglednij potrzeby ziemi i kłopoty. Pomocy

List do ziemi. Uwzglednij potrzeby ziemi i kłopoty. Pomocy...

Biologia

List dla Ziemi.  Nie do Ziemi , tylko do człowieka . W tym liście ma być to co chcemy powiedzieć o zanieczyszczaniu środowisak przez człowieka . NP: ,, Drogi człowieku twoja .... "

List dla Ziemi.  Nie do Ziemi , tylko do człowieka . W tym liście ma być to co chcemy powiedzieć o zanieczyszczaniu środowisak przez człowieka . NP: ,, Drogi człowieku twoja .... "...

Język polski

Napisz list dla ziemi, w którym przedstawisz ważny dla Ciebie problem związany z ochroną środowiska Proszę o pomoc...

Napisz list dla ziemi, w którym przedstawisz ważny dla Ciebie problem związany z ochroną środowiska Proszę o pomoc......

Przyroda

pls na jutro napiście list do ziemi dam naj bo pomysłu nie mam na napisanie

pls na jutro napiście list do ziemi dam naj bo pomysłu nie mam na napisanie...

Język polski

Napisz list do ziemi Prosze o szybką odpowiedź

Napisz list do ziemi Prosze o szybką odpowiedź...