List do Ziemi

Droga Ziemio!

Na samym początku mojego listu, chciałbym Ci bardzo podziękować za to, że jesteś.

Wiem jak trudno jest Ci się pogodzić z tym, że ludzie Cię nie szanują. Nasze społeczeństwo, niestety zanieczyszcza ziemię. Ale przecież oni nie tylko niszczą Cię, lecz także siebie. Na pewno jesteś na nas wszystkich zła. My się postaramy, aby było lepiej. W Polsce organizowany jest co roku "Dzień Ziemi". Wszystkie szkoły sprzątają swoje miasto. Każdy stara się, żeby posprzątać jak najlepiej swój teren. Segregujemy także śmieci. Na podwórkach ustawione są śmietniki oznaczone trzema kolorami. Jest to wielki krok w niezanieczyszczenie naszej Ziemi. Mam nadzieję, że uda nam się, abyś była z nas zadowolona.

Ja na pewno postaram się z całych moich sił. Dziękuję, że jest tyle parków na ziemi, jezior, lasów i wiele innych miejsc, bez których człowiek i zwierzę nie mogłyby żyć.

Dodaj swoją odpowiedź
Biologia

Napisz List dla ziemi. Z okazji 22 kwietnia-czyli Dnia Ziemi napisz list dla ziemi.

Napisz List dla ziemi. Z okazji 22 kwietnia-czyli Dnia Ziemi napisz list dla ziemi....

Język polski

Jak można napisać list do ziemi bo pani jest taka dziwna i każe mi pisać list do ziemi powiecie jak można napisać list :) :*

Jak można napisać list do ziemi bo pani jest taka dziwna i każe mi pisać list do ziemi powiecie jak można napisać list :) :*...

Język polski

napiszczię mi list do mieszkańców ziemi o (list do ziemi)   tym jak polepszyć sytuację zanieczyszeń itd

napiszczię mi list do mieszkańców ziemi o (list do ziemi)   tym jak polepszyć sytuację zanieczyszeń itd...

Geografia

Napisz list do Ziemi. Napisz list do naszej planety - Ziemi na długość ok 1/2 kartki A4. Pliss na jutro !!

Napisz list do Ziemi. Napisz list do naszej planety - Ziemi na długość ok 1/2 kartki A4. Pliss na jutro !!...

Język polski

Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem POWIETRZANapisz list dla Ziemi  Musi być związanie z zanieczyszczeniem powietrza i napisane dla ludzi aby oni to wykonali od naszego polecenia  Dam naj

Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem POWIETRZANapisz list dla Ziemi  Musi być związanie z zanieczyszczeniem powietrza i napisane dla ludzi aby oni to wykonali od naszego polecenia  Dam naj...

Język polski

Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem powietrza i napisane dla ludzi aby oni to wykonali od naszego polecenia Dam naj

Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem Napisz list dla Ziemi Musi być związanie z zanieczyszczeniem powietrza i napisane dla ludzi aby oni to wykonali od naszego polecenia Dam naj...