napiszczię mi list do mieszkańców ziemi o (list do ziemi)   tym jak polepszyć sytuację zanieczyszeń itd

Drodzy mieszkańcy,  Piszę w sprawię dotyczącej nas wszystkich czy sprawy dla dobra ogółu. Postęp technologiczny ma wiele zalet, jednakże czy pomyślełiśmy o niekorzystnych jego wpływach? Zanieczyszczenia są wszędzie, ograniczają walory przyrodnicze i psują walory estetyczne. Zachęcam was do segregacji śmieci, to nic nie kosztuje, a daje tak wiele.  Dodatkowo warto żyć zdrowo i jeżdzić rowerem zamiast samochodem wydzielającym szkodliwe spaliny w miarę możliwości. Mam nadzieję, że zadbacie o wychowanie dzieci, aby wiedziały że nie wolno śmiecić, wrzucać odpadów do rzek. Nie możemy dopuścić aby śmieci zostawały wyrzucane do lasów. Mam nadzieję że dobro ogólu jest dla was najważniejsze i przemyślicie tę sprawę. Więcej na mojej stronie internetowej [email protected] Napisałam "z głowy" prosze o naj i dziękuję :)