co by bylo gdyby na swiecie nie bylo wynalazkow ?

co by bylo gdyby na swiecie nie bylo wynalazkow ?
Odpowiedź
Czikenoowa

Gdyby na świecie nie było wynalazków nie mielibyśmy samochodów (i innych pojazdów) nie byłoby lodówek,piekarników i innych podstawowych rzeczy użytku codziennego. Nie możliwe byłyby również podróże w kosmos.

Konto usunięte

Gdyby na świecie nie było wynalazków to by niektórych z nas tu nie było. Nie mielibyśby czym dojeżdżać do szkoły, gdzie trzymać jedzenie itp. Niektórym bardzo ciężko żyło by się też bez komputerów i telefonów, ponieważ nie mieliby sie jak informować o różnych rzeczach. albo poprostu dlatego, że niektórzy są uzależnieni od takich użądzeń.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

co by było gdyby na swiecie nie było wynalazkow

co by było gdyby na swiecie nie było wynalazkow...

Język polski

Co by było gdyby nagle zabroniono porozumiewać się za pomocą pisma?

W dzisiejszych czasach nie wyobrazamy sobie zycia bez pisma. Codziennie po kilka razy coś piszemy, np. zadanie domowe, wypelniamy jakies ankiety czy piszemy listy. Jednak pisanie listow staje się coraz mniej popularne. Zostaje wyparte przez nowe t...