co by było gdyby na swiecie nie było wynalazkow

co by było gdyby na swiecie nie było wynalazkow
Odpowiedź
Ania37290

Gdyby na świecie nie było wynalazków każdy funkcjonowałby inaczej niż teraz. W dzisiejszych czasach większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez żarówki, a co dopiero komputera i telewizora. Moim zdaniem świat bez wynalazków funkcjonował by o wiele inaczej. Ludzie żyli by w jaskiniach, jak dawniej. Sądzę, że Ziemia bez żarówki, żelazka, a co dopiero laptopa nie dałaby rady przetrwać.

Sylwitka

Ludzie musieli by trudną i ciężką pracę wykonywać ręcznie chodzi tutaj o maszyny. Zwykle czynności zawierały by więcej czasu. Prymitywna medycyna powodowała by znacznie zwiększoną śmiertelność ludzi a zwłaszcza dzieci

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Co by było gdyby nagle zabroniono porozumiewać się za pomocą pisma?

W dzisiejszych czasach nie wyobrazamy sobie zycia bez pisma. Codziennie po kilka razy coś piszemy, np. zadanie domowe, wypelniamy jakies ankiety czy piszemy listy. Jednak pisanie listow staje się coraz mniej popularne. Zostaje wyparte przez nowe t...