Sprawozdanie o wycieczce

We wtorek 23.05.2019, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.

Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły. W autokarze śpiewaliśmy i rozmawialiśmy. Gdy dojechaliśmy do Kazimierza, okazało się, że mamy trochę wolnego czasu, więc udaliśmy się na spacer po rynku spotkaliśmy się z naszym przewodnikiem, który szybko przedstawił nam plan wycieczki. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po starówce. Znajdujące się tam kamienice i stragany oglądaliśmy przez około 30 minut.

W dalszej kolejności udaliśmy się do ratusza, gdzie podziwialiśmy zabytkowe sale. Przewodnik opowiedział nam dziejach miasta. Po zwiedzaniu ratusza przeszliśmy do wąwozu. Mogliśmy tam obejrzeć między innymi wielkie drzewa oraz korzenie. Uwagę wielu ludzi zwróciły nietypowe kształty gałęzi.

Trzecim i ostatnim punktem naszej wycieczki był rejs po Wiśle. Podziwiając krajobraz, wysłuchaliśmy opowieści przewodnika na temat Warsa i Sawy. Potem udaliśmy się do teatru. Zobaczyliśmy tam sztukę żydowską. Następnie wszyscy spotkaliśmy się w rynku, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i wsiedliśmy do autokaru. Około 20.00 wróciliśmy do Wrocławia

Pod koniec dnia wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, chociaż nieco zmęczeni i oszołomieni natłokiem wrażeń. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieć możliwość uczestniczenia w kolejnej, równie interesującej wycieczce po naszym regionie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz sprawozdanie o wycieczce jednodniowej do Lublina.

Napisz sprawozdanie o wycieczce jednodniowej do Lublina....

Język polski

Sprawozdanie o wycieczce

We wtorek 23.05.2019, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.

Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły. W autokarze śpiewaliśmy i...

Język polski

Zadanie 1. Wyobraź sobie, że jesteś na wycieczce krajoznawczej. Napisz sprawozdanie z jej przebiegu. Zadanie 2. Nietypowe wydarzenie w moim domu - kartka z pamiętnika Zadanie 3. Napisz kartkę z pamiętnika o wydarzeniu, które spowodowało twoją radoś

Zadanie 1. Wyobraź sobie, że jesteś na wycieczce krajoznawczej. Napisz sprawozdanie z jej przebiegu. Zadanie 2. Nietypowe wydarzenie w moim domu - kartka z pamiętnika Zadanie 3. Napisz kartkę z pamiętnika o wydarzeniu, które spowodowa...

Język polski

napisz opowiadanie o szkolnej wycieczce w gory (byle jaka wycieczka, nie sprawozdanie)

napisz opowiadanie o szkolnej wycieczce w gory (byle jaka wycieczka, nie sprawozdanie)...

Język polski

W imieniu grupy uczniów biorących udział w wycieczce napisz krótkie sprawozdanie z tego, jak spędziliście czas.

W imieniu grupy uczniów biorących udział w wycieczce napisz krótkie sprawozdanie z tego, jak spędziliście czas....

Język polski

wyobraź sobie że twoja klasa klasa była w dniach 1-2maja na szkolnej wycieczce w Sandomierzu .napis z sprawozdanie z wyjazdu.

wyobraź sobie że twoja klasa klasa była w dniach 1-2maja na szkolnej wycieczce w Sandomierzu .napis z sprawozdanie z wyjazdu....