napisz sprawozdanie na wycieczce szkolnej do warszawy 1.wycieczka odbyła sie 4 i 5 maja 2.wyjazd o 5.15 3.przyjazd ok 11.00 4.wjazd na 30 pietro do pałacu kultury 5.przyjazd do stadionu 6.zwiedzanie starego miasta i pałac prezydenta 7. zwiedzanie krulewskich łazienek 8.przyjazd do muzeum powstania warszawskiego 9.pojechalismy do lidla w drodze do chotelu 10.zakwaterowanie i obiado kolacja dzien 2 11.śniadanie 12.przyjazd do centrum nauki kopernik 13.wyjscie na stare miasto i zakup pamiątek 14. ok godziny 14.00 wyjazd w droge powrotną 15.ok 19.00 przyjazd do piły prosze to na jutro licze na naj.

(akapit) 4 maja wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Cała klasa była bardzo podekscytowana naszym wyjazdem. (akapit) Musieliśmy wstać bardzo wcześnie, by zdążyć na zbiórkę. Ostatecznie wyjechaliśmy o 5.15. W autobusie prawie wszyscy spali. Później jednak fajnie się bawiliśmy słuchając muzyki i grając w gry. Dojechaliśmy do Warszawy po około 6 godzinach. Musieliśmy wjechać na trzydzieste piętro w Pałacu Kultury. Widzieliśmy całe miasto z góry. Widok był niezapomniany. Następnym naszym punktem wycieczki był Stadion Narodowy. Dziwnie było patrzeć na to z bliska. To całkiem inny widok niż w telewizji. Gdy wyszliśmy ze stadionu, skierowaliśmy się w stronę starego miasta. Jest tam bardzo dużo ciekawych i zabytkowych budynków. Zwiedziliśmy także Pałac Prezydenta. Mieliśmy nadzieję na spotkanie pana Andrzeja Dudy, no, ale cóż. Nie udało się. Udało się jednak zwiedzić Królewskie Łazienki, które są naprawdę pięknym miejscem. Aż żal było opuszczać to miejsce i odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Mimo wszystko wiele nauczyliśmy się o Powstaniu Warszawskim i dowiedzieliśmy się o wielu ciekawych faktach. Po zwiedzaniu udaliśmy się do sklepu, w drodze do hotelu. Hotel był.... (opisz co Ci się podobało, a co nie)...Zjedliśmy obiado-kolację i poszliśmy się położyć. 5 maja wszyscy z humorem zjedli śniadanie i zaczęliśmy opuszczać hotel. Przyjechaliśmy do Centrum Nauki Kopernika. (opisz co tam robiliście, czego się nauczyliście itd.). Na sam koniec wróciliśmy na Stare Miasto i zakupiliśmy fajne pamiątki. Około godziny 14 wyjechaliśmy w drogę powrotną. Droga autobusem minęła nam w mgnieniu oka.  (akapit) (Twoja ocena wycieczki - co Ci się podobało, a co nie itp.) Tekst możesz oczywiście zmieniać! Wpleć w niego jakieś zabawne historie, które się wydarzyły - to podkręci całe wypracowanie. :)