Opis sytuacji

Na lekcji języka polskiego pani poprosiła Rafała, żeby przyniósł dziennik z pokoju nauczycielskiego.
Rafał szedł długim jasnym korytarzem po dziennik.
Po drodze spotkała go niemiła przygoda.
Kiedy Rafał wracał z dziennikiem do klasy potknąl się o mopa woźnego i wyleciał mu z ręki dziennik który wpadł do wiadra z wodą.
Rafał powiedział tylko jedno słowo-"TO NIE MOJA WINA!"
Wyciągnoł z wiadra ociekający wodą dziennik i zaniósł go do klasy, przeżywająć wielki stres.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Proszę o opis sytuacji obrazu Rubensa "Sąd Parysa".Nie opis obrazu tylko OPIS SYTUACJI. link :http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Peter_Paul_Rubens_115.jpg

Proszę o opis sytuacji obrazu Rubensa "Sąd Parysa".Nie opis obrazu tylko OPIS SYTUACJI. link :http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Peter_Paul_Rubens_115.jpg...

Język polski

Zredaguj krótki opis sytuacji na podstawie podanego planu.Zredaguj krótki opis sytuacji na podstawie podanego planu.1.Wejście do muzeum.2.Zwiedzanie.3.Tajemnicza postać.4.Paniczna ucieczka.5.Bezpieczna uliczka.

Zredaguj krótki opis sytuacji na podstawie podanego planu.Zredaguj krótki opis sytuacji na podstawie podanego planu.1.Wejście do muzeum.2.Zwiedzanie.3.Tajemnicza postać.4.Paniczna ucieczka.5.Bezpieczna uliczka....

Język polski

                                      OPIS SYTUACJI Napisz opis sytuacji na temat: ktoś rozlał kubek mleka pdczas śniadania

                                      OPIS SYTUACJI Napisz opis sytuacji na temat: ktoś rozlał kubek mleka pdczas śniadania...

Język polski

Opowiedz o lotniczej solidarności. Opis sytuacji (5-10 zdań). Pamiętaj, że opis sytuacji, to zwięzłe, konkretne omówienie, przedstawienie emocjonującego wydarzenia. Temat dotyczy  "dywizion 303"   Proszę o pomoc, najlepiej na teraz!  

Opowiedz o lotniczej solidarności. Opis sytuacji (5-10 zdań). Pamiętaj, że opis sytuacji, to zwięzłe, konkretne omówienie, przedstawienie emocjonującego wydarzenia. Temat dotyczy  "dywizion 303"   Proszę o pomoc, najlepiej na teraz!  ...

Język polski

Napisz opis sytuacji przedstawionej w książce "Krzyżacy". Jk Zbyszko łapie Danusię. Opis sytuacji to jest pomieszanie cech opisu i opowiadania. Jak ktos nie wie. Proszę pomocy. Omawiamy krzyżakow a ja ich nie przeeczytałam. Pozdrowienia;]

Napisz opis sytuacji przedstawionej w książce "Krzyżacy". Jk Zbyszko łapie Danusię. Opis sytuacji to jest pomieszanie cech opisu i opowiadania. Jak ktos nie wie. Proszę pomocy. Omawiamy krzyżakow a ja ich nie przeeczytałam. Pozdrowienia;]...

Język polski

Napisz opis sytuacji...( prosze zebyscie zobaczyli na google czy gdzies jak sie pisze opis sytuacji i dokladnie opisali jede z tematow) Tematy do wyboru: _na dlugiej przerwie _niezwykly mecz _przerwana lekcja

Napisz opis sytuacji...( prosze zebyscie zobaczyli na google czy gdzies jak sie pisze opis sytuacji i dokladnie opisali jede z tematow) Tematy do wyboru: _na dlugiej przerwie _niezwykly mecz _przerwana lekcja...