1kg-3,20 zł 2,15kg-x x= 2,15kg*3,20zł=6,88zł
kilogram wini kosztuje 3,20 zl.ile trzeba zaplacic za 2 kg 15 dag wisni? zapisz wszystkie obliczenia. jagby ktos mugl to mi wijasnic jak sie liczy tak bo jagby bylo czy samo 2 kg to wiedzia jak to obliczyc
kilogram wini kosztuje 3,20 zl.ile trzeba zaplacic za 2 kg 15 dag wisni? zapisz wszystkie obliczenia. jagby ktos mugl to mi wijasnic jak sie liczy tak bo jagby bylo czy samo 2 kg to wiedzia jak to obliczyc...
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni ? Zapisz wszystkie obliczenia. Pomóżcie ! Daje naj ;3
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni ? Zapisz wszystkie obliczenia. Pomóżcie ! Daje naj ;3...
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł .ile trzeba zapłacić za 2kg 15 dag wiśni ? Zapisz wszystkie obliczenia. Z magmy .... Za dobrą odpowiedź dam NAJ !!!
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł .ile trzeba zapłacić za 2kg 15 dag wiśni ? Zapisz wszystkie obliczenia. Z magmy .... Za dobrą odpowiedź dam NAJ !!!...
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? Zapisz wszystkie obliczenia . Plssss szybko daje naja !! to na juitro
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? Zapisz wszystkie obliczenia . Plssss szybko daje naja !! to na juitro...
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł.Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? Zapisz wszystkie obliczenia
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł.Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? Zapisz wszystkie obliczenia...