jeden kilogram cukierkow kosztuje 24,6 zl
73,8:3=24,60Za kilogram cukierków trzeba zapłacić 24zł.60gr.wyjaśnienie jeśli 3 kilogramy cukierków trzeba zapłacić 73,80 to wystarczy podzielić cene przez kilogramy i wyjdzie cena za 1 kilogram
za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje???
za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje???...
Za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje?plis daje naj i proszę sposobem pisemnym.
Za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje?plis daje naj i proszę sposobem pisemnym....
Za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje?plis .daje naj.
Za 3 kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80 zł. jeden kg takich cukierków kosztuje?plis .daje naj....
za 3kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80zł.oblicz ile kosztuje 1kg takich cukierków?
za 3kg jednakowych cukierków zapłacono 73,80zł.oblicz ile kosztuje 1kg takich cukierków?...
Za 3 kg jednakowych cujierków zapłacono 73,80zł.Jeden kilogram takich cukierków kosztuje: a)25,60zł b)24,60zł c)49,20zł d)23,60zł I PROSZĘ O OBLICZENIA
Za 3 kg jednakowych cujierków zapłacono 73,80zł.Jeden kilogram takich cukierków kosztuje: a)25,60zł b)24,60zł c)49,20zł d)23,60zł I PROSZĘ O OBLICZENIA...