900g - 12 zł 1000g - x x= 1000g * 12 zł / 900zł x= 12000 / 900 X=13 (OKOŁO) 13.(3)
0,9kg-12zł 1-x x=13,(3)≈13,33zl
900g-12zł ile kosztuje kilo...