900g-12zł ile kosztuje kilo

900g-12zł ile kosztuje kilo
Odpowiedź

90g to 90% kilograma 12-90% x-100% (metoda na krzyz) x=1200/90 x=13,33 zł ODP. Kg kosztuje 13,33 zł

1000g-x 900g-12 900x=12000 x=12,3(3)

0,9kg-12zł ile kosztuje kilo 1-x x=13,(3)≈13,33zl

Dodaj swoją odpowiedź