Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł. Ile kosztował bilet ulgowy ,jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.?

Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł. Ile kosztował bilet ulgowy ,jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.?
Odpowiedź

BILET ULGOWY 15ZŁ NORMALNY 33

48zł-18zł=30zł koszt biletu ulgowego mam nadzieję że dobra odpowiedź.

musisz 48zł - 18zł =30zł i 30zł:2=15 zł , 15zł + 18zł = 33 zł odp.: bilet ulgowy kosztuje 15zł . chyba coś takiego

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł.Ile kosztował bilet ulgowy , jeżeli był tańszy od normalnego o 18 zł. Bilet normaln 24zł bilet ulgowy 18zł

Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł.Ile kosztował bilet ulgowy , jeżeli był tańszy od normalnego o 18 zł. Bilet normaln 24zł bilet ulgowy 18zł...

Matematyka

Za dwa bilety do teatru : normalny i ulgowy zapłacono 48zł. ile kosztował bilet ulgowy jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł?

Za dwa bilety do teatru : normalny i ulgowy zapłacono 48zł. ile kosztował bilet ulgowy jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł?...

Matematyka

za dwa bilety do teatru : normalny i ulgowy zapłacono 48zł. ile kosztował bilet ulgowy, jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.Wszystkie obliczenia

za dwa bilety do teatru : normalny i ulgowy zapłacono 48zł. ile kosztował bilet ulgowy, jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.Wszystkie obliczenia...

Matematyka

Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł. Ile kosztował bilet ulgowy ,jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.?

Za dwa bilety do teatru :normalny i ulgowy zapłacono 48 zł. Ile kosztował bilet ulgowy ,jeżeli był tańszy od normalnego o 18zł.?...