Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych, a w pudełku jest o 5 złotych droższy.Zapisz, jaka jest cena proszku w pudełku.

Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych, a w pudełku jest o 5 złotych droższy.Zapisz, jaka jest cena proszku w pudełku.
Odpowiedź

t - cena proszku w plastikowej torbie t+5 -cena proszku w pudełku

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

1. Pietruszka kosztowała p groszy. Zapisz , ile to złotych . 2. Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t zł , a w pudełku jest o 5 zł droższy . zapisz jaka jest cena proszku w pudełku . 3. Dorota za zakupy w sklepie płaciła banknotem stuzłoto

1. Pietruszka kosztowała p groszy. Zapisz , ile to złotych . 2. Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t zł , a w pudełku jest o 5 zł droższy . zapisz jaka jest cena proszku w pudełku . 3. Dorota za zakupy w sklepie płaciła ban...

Matematyka

Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych ,a w pudełku jest o 5zł droższy .Zapisz , jaka jest cena proszku w pudełku? Prosze o obliczenia...

Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych ,a w pudełku jest o 5zł droższy .Zapisz , jaka jest cena proszku w pudełku? Prosze o obliczenia......