Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych ,a w pudełku jest o 5zł droższy .Zapisz , jaka jest cena proszku w pudełku? Prosze o obliczenia...

Proszek do prania w plastikowej torbie kosztuje t złotych ,a w pudełku jest o 5zł droższy .Zapisz , jaka jest cena proszku w pudełku? Prosze o obliczenia...
Odpowiedź

cena proszku w pudełku  -----  (t + 5)zł

Dodaj swoją odpowiedź