Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zl.Ile kosztuje 0,15kg sera?.

Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zl.Ile kosztuje 0,15kg sera?.
Odpowiedź

0,15kg*19,8=2.97 zł

19,80 zl- tyle kosztuja 1kg żółtego sera 19,80:0,15=1,32 odp. 0,15 sera kosztuja 1,32 miałam taki wczoraj

1kg- 19,80zł 0,10kg- 1,98zł 0,05kg- 0,99zl 0,15kg- 2,79

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 ile kosztuje 0,15kg takiego sera

kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 ile kosztuje 0,15kg takiego sera...

Matematyka

zadanie1  Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba  zapłacic za 0,15kg takiego sera??   zadanie2   Kilogram winogronu kosztuje 7,85zł. Ile trzeba zapalcic za 45dag tego winogronu??  

zadanie1  Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba  zapłacic za 0,15kg takiego sera??   zadanie2   Kilogram winogronu kosztuje 7,85zł. Ile trzeba zapalcic za 45dag tego winogronu??  ...

Matematyka

Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15kg takiego sera?

Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15kg takiego sera?...

Matematyka

kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł.Ile trzeba zapłacic za o,15kg. takiego sera.

kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł.Ile trzeba zapłacic za o,15kg. takiego sera....

Matematyka

Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł.Ile trzeba zapłacić za 0.15kg takiego sera?Poprosze z działaniami potrzebuje na za 30 minut:(

Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł.Ile trzeba zapłacić za 0.15kg takiego sera?Poprosze z działaniami potrzebuje na za 30 minut:(...