Poszla iza do sklepu po 5kg mąki.Mama dała Izie 27złoty a kilo mąki kosztuje 4,50zł.Czy izie starczyło na pięć mąki.Ile zostało pieniędzy?
Poszla iza do sklepu po 5kg mąki.Mama dała Izie 27złoty a kilo mąki kosztuje 4,50zł.Czy izie starczyło na pięć mąki.Ile zostało pieniędzy?