W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg maki za 900 zl. cukier sprzedano z zyskiem 25% a make z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zl. oblicz cene sprzedazy 1 kg maki i 1 kg cukru.
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg maki za 900 zl. cukier sprzedano z zyskiem 25% a make z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zl. oblicz cene sprzedazy 1 kg maki i 1 kg cukru.