1. a) o,9 0,8 0,14 b) 5,8 15,5 7 c) 12, 54 72,72 35, 28 2. a) 7,2 1,2 13,8 50,5 b) 0,603 0,84 1,28 1,05 c) 1,8 36 0,35 4,8
1 a) 3*0,3=0,9 2*0,4=2*4/10=4/5 2*0,07= 2*7/100=7/50 b)4*1,2=4,8 5*3,1=15,5 2*3,5=7 c)6*2,09=12,54 9*8,08=72,72 7*5,04=35,28 2. a)8*0,9=7,2 6*0,2=1,2 6*2,4=13,8 5*10,1=50,5 b)3*0,201=0,603 7*0,12=0,84 0,32*4=1,28 0,21*5=1,05 c)0,09*20=1.8 1,2*30=36 0,007*50=0,35 0,08*60=4,8 mam nadzieje ze pomoglam pozdrawiam. ;)
a) 3 x 0,3= 0,9 2 x 0,4= 0,8 2 x 0,07= 0,14 b) 4x 1,2 = 5,8 5x 3,1 = 15,5 2x 3,5 = 7 c) 6 x 2,09 = 12,54 9 x 8,08= 72,72 7 x 5,04= 35,28 2. a)8 x 0,9=7,2 6 x 0,2=1,2 6 x 2,4=13,8 5 x 10,1=50,5 b)3 x 0,201=0,603 7 x 0,12=0,84 0,32 x 4=1,28 0,21 x 5=1,05 c)0,09 x 20=1.8 1,2 x 30=36 0,007 x 50=0,35 0,08 x 60=4,8
Zadanie 1. Wiadomo,że 160% pewnej liczby wynosi 320. Oblicz 99% tej liczby. zadanie 2. Masa mózgu człowieka stanowi około 2 % masy jego ciała. Oblicz masę mózgu człowieka o wadze 80 kg. Zadanie 3. w lutym narty kosztowały 825 zł. w marcu ich cenę
Zadanie 1. Wiadomo,że 160% pewnej liczby wynosi 320. Oblicz 99% tej liczby. zadanie 2. Masa mózgu człowieka stanowi około 2 % masy jego ciała. Oblicz masę mózgu człowieka o wadze 80 kg. Zadanie 3. w lutym narty kosztowały 825 zł. w...
oblicz średnia arytmetyczna liczb zadanie 1 i zadanie 2 1 oblicz
oblicz średnia arytmetyczna liczb zadanie 1 i zadanie 2 1 oblicz...
Zadanie: Oblicz masę cząsteczkową wody Zadanie 2: Oblicz skład procentowy wody Daję najj
Zadanie: Oblicz masę cząsteczkową wody Zadanie 2: Oblicz skład procentowy wody Daję najj...
zadanie 653. Oblicz wartosc b i zadanie 654. Oblicz wartosc a:
zadanie 653. Oblicz wartosc b i zadanie 654. Oblicz wartosc a:...
1 zadanie. Oblicz pola równoległoboków. 2 zadanie Oblicz pola rombów. to wszystko w załączniku proszę rubcie sami
1 zadanie. Oblicz pola równoległoboków. 2 zadanie Oblicz pola rombów. to wszystko w załączniku proszę rubcie sami...
Zadanie 1. Oblicz metodą podstawiania. (Załącznik) Zadanie 2. Oblicz metodą przeciwstawnych współczynników. (Załącznik) Prosił bym z dobrymi obliczeniami :)
Zadanie 1. Oblicz metodą podstawiania. (Załącznik) Zadanie 2. Oblicz metodą przeciwstawnych współczynników. (Załącznik) Prosił bym z dobrymi obliczeniami :) ...