Równania i nierównosci. Za trzy zeszyty i dlugopis zaplacono 8,10 zl. Cena zeszytu to 2/3 ceny dlugopisu . ile kosztuje zeszyt? Prosze o szybkie rozwiazanie !!
Równania i nierównosci.
Za trzy zeszyty i dlugopis zaplacono 8,10 zl. Cena zeszytu to 2/3 ceny dlugopisu . ile kosztuje zeszyt? Prosze o szybkie rozwiazanie !!