gruszki-5,40 jabłka-2/3 z 5,40=3,60 3/4z5,40=4,05zł 1,5x3,6=5,40zł 5,4+4,05=9,45zł tyle zapłaconoa za zakupy
kupiłem 3/4 kg gruszek za 5.40 1 1/2 kg jabłek za cene 2/3 kg gruszek=5.40*2/3=3,60zł. Zapłata za gruszki =5,40*3/4 = 4,05zł Zapłata za jabłka = 1 1/2 * 3,60 = 5,40 zł 5,40+4,05=9,45zł - tyle zapłaciłeś za zakupy
Kupiłem 3/4 kg gruszek i 1 1/2 kg jabłek . Kilogram gruszek kosztował 5,40 zł a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy
Kupiłem 3/4 kg gruszek i 1 1/2 kg jabłek . Kilogram gruszek kosztował 5,40 zł a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy...
Kupiłem 3/4 kg.gruszek i 1 całość 1/2kg jabłek.Kilogram gruszek kosztował 5,40zł ,a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy?
Kupiłem 3/4 kg.gruszek i 1 całość 1/2kg jabłek.Kilogram gruszek kosztował 5,40zł ,a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy?...
kupiłem 3/4kilograma gruszek i 1cała1/2kilograma jabłek. Kilogram gruszek kosztował 5,40zł, a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy? np 3/4 to trzy czwate w ułamku zwykłym
kupiłem 3/4kilograma gruszek i 1cała1/2kilograma jabłek. Kilogram gruszek kosztował 5,40zł, a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy? np 3/4 to trzy czwate w ułamku zwykłym...
Kupiłem 3/4 kilograma gruszek i 1 1/2 kilograma jabłek. Kilogram gruszek kosztował 5,40zł, a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy ?
Kupiłem 3/4 kilograma gruszek i 1 1/2 kilograma jabłek. Kilogram gruszek kosztował 5,40zł, a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek. Ile zapłaciłem za te zakupy ?...
Kupiłem 3/4 kilograma gruszek i 1 1/2 kilograma jabłek . Kilogram gruszek kosztował 5,40 zł , a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek . Ile zapłaciłem za te zakupy ?
Kupiłem 3/4 kilograma gruszek i 1 1/2 kilograma jabłek . Kilogram gruszek kosztował 5,40 zł , a cena kilograma jabłek stanowiła 2/3 ceny kilograma gruszek . Ile zapłaciłem za te zakupy ?...