opisz swoją szkołę

opisz swoją szkołę
Odpowiedź

Uczęszczam do gimnazjum w Berlinie. Moja szkoła znajduje się w pobliżu kościoła. Do naszej szkoły uczęszcza około dwustu uczniów. W szkole pracuje trzech nauczycieli i dwanaście nauczycielek. Dyrektor szkoły nazywa się Jan Kowalski. Chodzę do drugiej klasy. Moja wychowawczyni nazywa się Anna Nowak. Uczy historii. Moim ulubionym przedmiotem jest niemiecki i moją ulubioną nauczycielką jest Joanna Kępka. Za błędy przepraszam.

Moja szkoła jest duża, pomarańczowa z niebieskimi paskami. Dużo w niej dzieci i nauczycieli. Jest basen i sala komputerowa i tak dajej.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Opisz swoją szkołę. Wystarczy, że opiszecie swoją a ja pozmieniam to i owo,  żeby pasowało. :) Proszę! Dam naj! 

Opisz swoją szkołę. Wystarczy, że opiszecie swoją a ja pozmieniam to i owo,  żeby pasowało. :) Proszę! Dam naj! ...

Język angielski

napisz e-mail do KOLEGI z australi   opisz swoją szkołę i klasę   opisz charakter swojego ulubionego nauczyciela   opisz swoje ulubione przedmioty szkolne   podpisz się jako XYZ liczba słów 50-100.   e-mail ma być po angielskku !!!

napisz e-mail do KOLEGI z australi   opisz swoją szkołę i klasę   opisz charakter swojego ulubionego nauczyciela   opisz swoje ulubione przedmioty szkolne   podpisz się jako XYZ liczba słów 50-100.   e-mail ma być po angielskku !!!...

Język angielski

Napisz list do kolegi z Anglii. W liście: * Opisz miejscowość,w której mieszkasz i okolicę, * Opisz swoją szkołę * Opisz swoje zaniteresowania * Poproś , żeby Ci szybko odpisał Ilość słow 120-150.  

Napisz list do kolegi z Anglii. W liście: * Opisz miejscowość,w której mieszkasz i okolicę, * Opisz swoją szkołę * Opisz swoje zaniteresowania * Poproś , żeby Ci szybko odpisał Ilość słow 120-150.  ...

Kulturoznawstwo

Opisz swoją szkołę marzeń. Opisz w jakim stylu zostanie ona wybudowana(mogą być pomieszane style, oraz wygląd zewnętrzny inny od wewnętrznego). Oraz wyjaśnij dlaczego wybrałeś ten styl. przynajmniej 1 strona A5.

Opisz swoją szkołę marzeń. Opisz w jakim stylu zostanie ona wybudowana(mogą być pomieszane style, oraz wygląd zewnętrzny inny od wewnętrznego). Oraz wyjaśnij dlaczego wybrałeś ten styl. przynajmniej 1 strona A5....

Język niemiecki

1. Opisz swoją szkołę marzeń(10 zdań). 2. Opisz wybraną wstydliwą sytuację ze swojego życia(max 8 zdań)

1. Opisz swoją szkołę marzeń(10 zdań). 2. Opisz wybraną wstydliwą sytuację ze swojego życia(max 8 zdań)...

Język polski

opisz swoją szkołę marzeń

opisz swoją szkołę marzeń...