Opisz swoją szkołę marzeń. Opisz w jakim stylu zostanie ona wybudowana(mogą być pomieszane style, oraz wygląd zewnętrzny inny od wewnętrznego). Oraz wyjaśnij dlaczego wybrałeś ten styl. przynajmniej 1 strona A5.

Moja szkoła marzeń do szkóła z hamburgera z podwójnym serem. Schody to frytki. Ściany klas są zbudowane z sałaty lodowej. Ławki są z pomidora. Szafki z czerwonej cebuli .Krzesła mają kształt czosnku a biurko nauczyciela jest zbudowane z kukurydzy.Dywany to skórka od kiwi.Okno to nic innego jak galaretka o smaku bułki.Pokój nauczycielski zbudowany jest z szynki.Pokój dyrektora to karmelizowany ziemniak.Natomiast sekretariat jest zbudowany z jednego wielkiego orzecha włoskiego.Łazienki są z soczystej marchewki.Z kranu leci ketchup lub majonez (w zależności od pogody).Sala gimnastyczna to jeden wielki burak.Piłki to groszek lub dynią w zależności od dyscypliny.Wybrałam ten styl ponieważ jestem kreatywna i lubię po jeść. Mam nadzieję że pomogłam.