1kg=2,80 0,5kg=2,80:2=1,40 1,5kg=2,80+1,40=4,20
1kg jabłek:2,80zł 1,5kg jabłek:2,80zł + 2,80:2= 2,80 + 1,40=4,20zł
1kg = 2,80 zł 2,80 zł ÷ 2 = 1,40 zł 2,80 zł + 1,40 zł = 4,20 zł - tyle kosztuje 1,5 kg jabłek
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł. A) Ile kosztuje 1 1/2 kg jabłek? B) Ile kosztuje 1 1/5 kg gruszek? C) Ile trzeba zapłacić za 2 1/4 kg jabłek i 3/4 kg gruszek? 2 zadanie W firmie przyszłość pracuje 50 osób.N
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł. A) Ile kosztuje 1 1/2 kg jabłek? B) Ile kosztuje 1 1/5 kg gruszek? C) Ile trzeba zapłacić za 2 1/4 kg jabłek i 3/4 kg gruszek? 2 zadanie W firmie przyszłość ...
1. Kilogram jabłek kosztuje 2,80 zł, a kilogram gruszek kosztuje 3,40 zł. a) Ile kosztuje 1 i 1/2 kilograma jabłek? b)Ile kosztuje 1i 1/5 kg gruszek? c)Ile trzeba zapłacić za 2 i 1/4 kg jabłek i 3/4 kg gruszek? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !!!
1. Kilogram jabłek kosztuje 2,80 zł, a kilogram gruszek kosztuje 3,40 zł. a) Ile kosztuje 1 i 1/2 kilograma jabłek? b)Ile kosztuje 1i 1/5 kg gruszek? c)Ile trzeba zapłacić za 2 i 1/4 kg jabłek i 3/4 kg gruszek? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !!!...
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,49 zł. a) Ile kosztuje jedna cała i jedna druga jabłek? odp*..................! Ile kosztuje jedna cała i jedna piąta gruszek? odp*....................! Ile trzeba zapłacić za dwi
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,49 zł. a) Ile kosztuje jedna cała i jedna druga jabłek? odp*..................! Ile kosztuje jedna cała i jedna piąta gruszek? odp*....................! Ile trzeba za...
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł. a)Ile kosztuje 1,5 kg jabłek? b)Ile kosztuje 1,25 kg gruszek? c)Ile trzeba zapłacić za 2,20 kg jabłek i 0,75 kg gruszek?
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł. a)Ile kosztuje 1,5 kg jabłek? b)Ile kosztuje 1,25 kg gruszek? c)Ile trzeba zapłacić za 2,20 kg jabłek i 0,75 kg gruszek?...
kilogram jablek kosztuje 2,60 zl ,a kilogram gruszek kosztuje 4,40 ,ile kosztuje 1 1/2 kg jablka ?ile kosztuje 1 1/5 kg gruszek ? ile trzeba zaplacic za 2 1/4 kg jablek i 3/4 gruszek ?
kilogram jablek kosztuje 2,60 zl ,a kilogram gruszek kosztuje 4,40 ,ile kosztuje 1 1/2 kg jablka ?ile kosztuje 1 1/5 kg gruszek ? ile trzeba zaplacic za 2 1/4 kg jablek i 3/4 gruszek ?...