Co to jest haggis?

Co to jest haggis?
Odpowiedź

„Haggis” jest typowym tradycyjnym daniem szkockim. Jest to mieszanka wielu składników, którą napełniane są żołądki owcze. W skład mieszanki wchodzą gotowane wnętrzności takie jak wątróbka, serca i płuca przyrządzone z owsianką, z dodatkiem soli i przypraw. Po napełnieniu żołądków potrawa jest gotowana do zgęstnienia owsianki i wytworzenia gęstego puddingu. myślę , że pomogłam :)

Haggis – specjał szkockiej kuchni narodowej, przyrządzany z owczych podrobów (wątroby, serca i płuc), wymieszanych z cebulą, mąką owsianą, tłuszczem i przyprawami, zaszytych i duszonych w owczym żołądku. Spożywa się go tradycyjnie 25 stycznia, w rocznicę urodzin szkockiego poety Roberta Burnsa. Autor ten w 1787 roku napisał nawet wiersz na cześć haggisu - Address to a Haggis.

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

1. Jak w Rzymie nazywali Anglię ? 2. Co to jest haggis ?

1. Jak w Rzymie nazywali Anglię ? 2. Co to jest haggis ?...

Język angielski

co  to  jest  haggis trzeba mi szybko?

co  to  jest  haggis trzeba mi szybko?...

Język angielski

co to jest haggis. opisz go jak go się robi (przepis)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co to jest haggis. opisz go jak go się robi (przepis)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Język angielski

Co to jest haggis ? ; o

Co to jest haggis ? ; o...

Język angielski

kiedy , dlaczego i w jaki sposób obchodzimy Burns birthday. proszę pomóżcie na dziś! z góry dziękuje ;)     i co to jest Haggis??      

kiedy , dlaczego i w jaki sposób obchodzimy Burns birthday. proszę pomóżcie na dziś! z góry dziękuje ;)     i co to jest Haggis??      ...