0,5h=0,02d 1,33h=0,06d 25 dag=0,25kg 60dag=0,60kg 0,30m=0,0003km 0,70m=0,0007km
0.5h :24h =0.02doby 1.33h:24h=0.06doby 1kg -100dag 25dag:100=0.25kg 60dag :100= 0.6kg 1m-1000km 0.30m:1000=0.0003km 0.70m:1000=0.0007
z.1 Według przepisu na ciastka potrzeba 50 dag mąki 40 dag masła 20 dag cukru Ile potrzeba masła cukru aby upiec ciastka z 80 dag maki ? z.2 Jeśli podczas burzy usłyszysz grzmot po 3 sekundach od błyskawicy to znaczy , że piorun uderzył w odległośc
z.1 Według przepisu na ciastka potrzeba 50 dag mąki 40 dag masła 20 dag cukru Ile potrzeba masła cukru aby upiec ciastka z 80 dag maki ? z.2 Jeśli podczas burzy usłyszysz grzmot po 3 sekundach od błyskawicy to znaczy , że piorun uderz...
a) 7 mm - jaka to część centymetra? 2 cm 9 mm - ile to centymetrów? b) 27 dag - jaka to część kilograma? 2 kg 5 dag - ile to kilogramów? c) 4 doby - jaka to część tygodnia ?? 3 tygodnie i 4 doby - ile to tygodni ? d) 29 dni - jaka to część godziny?
a) 7 mm - jaka to część centymetra? 2 cm 9 mm - ile to centymetrów? b) 27 dag - jaka to część kilograma? 2 kg 5 dag - ile to kilogramów? c) 4 doby - jaka to część tygodnia ?? 3 tygodnie i 4 doby - ile to tygodni ? d) 29 dni - jaka t...
1.Rok szkolny kończy się 25 czerwca.Ile dni pozostalo: (luty ma 28 dni) jeżeli dzisiaj jest: a) 5 marca b) 29 października 2.Za 20 dag sera pani Ala zapłaci 4.20zł. Ile kosztował 1 kg tego sera? proszę szybko mam na jutro
1.Rok szkolny kończy się 25 czerwca.Ile dni pozostalo: (luty ma 28 dni) jeżeli dzisiaj jest: a) 5 marca b) 29 października 2.Za 20 dag sera pani Ala zapłaci 4.20zł. Ile kosztował 1 kg tego sera? proszę szybko mam na jutro...
1. Dzienna porcja karmy dla psa Karola to 35 dag. Ile karmy zjada pies Karola przez 7 dni? 2. Dzienna porcja karmy dla kota Ani to 65 g. Czy 400-gramowe opakowanie karmy wystarczy na tydzień dla kota Ani? Plis szybko! Dam naj ☆
1. Dzienna porcja karmy dla psa Karola to 35 dag. Ile karmy zjada pies Karola przez 7 dni? 2. Dzienna porcja karmy dla kota Ani to 65 g. Czy 400-gramowe opakowanie karmy wystarczy na tydzień dla kota Ani? Plis szybko! Dam naj ☆...
1.Natalia pomyślałą, że mogłaby codziennie kupować porcję po 15 dag ,,Witków". Na ile dni wystarczyłoby jej 20 zł?... Witki kosztują 6,20 za kg Z góry dzięki :D
1.Natalia pomyślałą, że mogłaby codziennie kupować porcję po 15 dag ,,Witków". Na ile dni wystarczyłoby jej 20 zł?... Witki kosztują 6,20 za kg Z góry dzięki :D...