1.Natalia pomyślałą, że mogłaby codziennie kupować porcję po 15 dag ,,Witków". Na ile dni wystarczyłoby jej 20 zł?... Witki kosztują 6,20 za kg Z góry dzięki :D

1.Natalia pomyślałą, że mogłaby codziennie kupować porcję po 15 dag ,,Witków". Na ile dni wystarczyłoby jej 20 zł?... Witki kosztują 6,20 za kg Z góry dzięki :D
Odpowiedź

15dag=0,15kg 0,15kg*6,2zł=0,93zł 20zł:0,93zł≈21   Odp:Witków yystarczyłoby jej na 21 dni.     licze na naj ;d

W załączniku :) Pozdrawiam :)

Dodaj swoją odpowiedź