1N to: a) 1kg*m/s2 b)kg*m/s c)1kg/s2 d) 1kg*m*s

1N to: a) 1kg*m/s2 b)kg*m/s c)1kg/s2 d) 1kg*m*s
Odpowiedź

[latex]N= frac{1kg*m}{s^{2}}[/latex]

Skoro wzór na siłę to: F=m*a ,więc:   F-podajemy w N m- podajemy w kg a- podajemy w m/s²   Na podstawie tego co napisałam powyżej mogę stwierdzić iż 1N to: odp:a)1kg*m/s2 jest prawidłowa.   Myślę, że pomogłam;)    

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

oblicz ceny owoców wiedząc że; za 1kg gruszek i 1 kg jabłek i 1kg śliwek zaplacono 6zł , za 2kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 9zł, za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 2kg śliwek zapłacono 8zł

oblicz ceny owoców wiedząc że; za 1kg gruszek i 1 kg jabłek i 1kg śliwek zaplacono 6zł , za 2kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 9zł, za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 2kg śliwek zapłacono 8zł...

Matematyka

1kg jablek 1kg sliwek 1kg pomidorow kosztuje razem 40 zl ,2kg jablek ,1kg sliwek ,1kg pomidorow kosztuje 48 zl a 1kg jablek 2kg sliwek 1kg pomidorow kosztuje 52zl .Ile kosztuje 1kg jablek 1kg sliwek 1kg pomidor

1kg jablek 1kg sliwek 1kg pomidorow kosztuje razem 40 zl ,2kg jablek ,1kg sliwek ,1kg pomidorow kosztuje 48 zl a 1kg jablek 2kg sliwek 1kg pomidorow kosztuje 52zl .Ile kosztuje 1kg jablek 1kg sliwek 1kg pomidor...

Matematyka

Oblicz cene owocow; za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg sliwek zapłacono 6zł za 2kg gruszek i 1kg jabłeki 1kg śliwek zapłacono 9zł za 1kg gruszek i 1kg jablek i 2kg śliwek zaplacono 8zł  Bardzo prosze o pomoc:)

Oblicz cene owocow; za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg sliwek zapłacono 6zł za 2kg gruszek i 1kg jabłeki 1kg śliwek zapłacono 9zł za 1kg gruszek i 1kg jablek i 2kg śliwek zaplacono 8zł  Bardzo prosze o pomoc:)...

Matematyka

Oblicz ceny owoców,wiedząc że:za 1kg gruszek i 1kg jabłek oraz 1kg śliwek zapłacono 6zł,za 2kg gruszek i 1kg jabłek oraz 1kg śliwek zapłacono 9zł,za 1kg gruszek i 1kg jabłek oraz 2kg śliwek zaplacono 8 zł.

Oblicz ceny owoców,wiedząc że:za 1kg gruszek i 1kg jabłek oraz 1kg śliwek zapłacono 6zł,za 2kg gruszek i 1kg jabłek oraz 1kg śliwek zapłacono 9zł,za 1kg gruszek i 1kg jabłek oraz 2kg śliwek zaplacono 8 zł....

Matematyka

Oblicz ceny owoców, wiedząc że: - za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 6zł - za 2kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 9zł - za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 2kg śliwek zapłacono 8zł

Oblicz ceny owoców, wiedząc że: - za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 6zł - za 2kg gruszek i 1kg jabłek i 1kg śliwek zapłacono 9zł - za 1kg gruszek i 1kg jabłek i 2kg śliwek zapłacono 8zł...

Matematyka

Patrycja kupiła i zmieszała 1kg orzechów włoskich, 1,5kg rodzynek i 3,5kg orzechów laskowych 1kg rodzynek kosztował 9,60, 1kg orzechów włoskich 1,5 kg raza więcej, natomiast 1kg orzechów laskowych, 2,5 raza więcej niż 1kg rodzynek . Ile kosztowałja 1kg te

Patrycja kupiła i zmieszała 1kg orzechów włoskich, 1,5kg rodzynek i 3,5kg orzechów laskowych 1kg rodzynek kosztował 9,60, 1kg orzechów włoskich 1,5 kg raza więcej, natomiast 1kg orzechów laskowych, 2,5 raza więcej niż 1kg rodzynek . Ile ...