x - cena cukru, hurt y - cena maki , hurt 25%=0,25 20%=0,2 rozwiązanie w załączniku
x-cena 1kg cukru y-cena 1kg mąki 25%=0,25 20%=0,20 200x+150y=900zł 0,25*200x+0,20*150y=210zł 200x+150y=900zł 50x+30y=210 /-4 200x+150y=900 -200x-120y=-840 30y=60 /30 y=2zł 200x+2*150=900 200x+300=900 200x=600 x=3zl 2zł *1.2=2,40zł cena 1kg mąki 3zł*1,25=3,75zł cena 1 kg cukru
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru. Matematyka wokół nas 2gim 6/129
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru. Matematyka wokół nas 2gim 6/129...
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru. To zadanie jest z tematu:UKŁADY RÓWNAŃ W ZADANIACH TEKSTOWYCH.
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru. To zadanie jest z tematu:UKŁADY RÓWNAŃ W ZADANIACH ...
w hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. oblicz cenę sprzedaży 1kg mąki i 1 kg cukru. pilne!!!!!!
w hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. oblicz cenę sprzedaży 1kg mąki i 1 kg cukru. pilne!!!!!!...
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł.Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru.
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł.Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru....
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru.
W hurtowni kupiono 200 kg cukru i 150 kg mąki za 900 zł. Cukier sprzedano z zyskiem 25%, a mąkę z 20% i zarobiono na wszystkim 210 zł. Oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1 kg cukru....