Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole? Uzasadnij swoją odpowiedż

Ja lubię wszystkie przedmioty. Na każdym uczę się czegoś nowego. Dzięki moim nauczycielom, wiem że dojdę do celu. To nauczyciele uczą nas o kulturze, historii Poski itp. Czemu lubię muzykę? -Bo lubię śpiewać, tańczyć i grać na instrumentach. Czemu lubię plastykę? -Bo lubię rozwijać talent i wyobraźnię. Mogę tak opowiadać o każdym przedmiocie, dlatego lubię wszystkie.     Mam nadzieję że pomogłam :)

Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest plastyka Dlatego,że bardzo lubię malować.Jest to moim hobby.W domu bardzo często rysuję obrazki.Na rysunkach piszę date kiedy obraz został namalowany,a na końcu wkładam do koszulki,a potem do segregatora.Gdy zaczęłam chodzić do szkoły panie nauczycielki mówiły mnie,że mam talent.Teraz marzę o tym,aby zostać malarką.

Język polski

napisz jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny uzasadnij swoją odpowiedż w co najmniej pięciu zdaniach to jest przedmiot szkolny którego używasz w szkole to na jutro pline...