napisz jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny uzasadnij swoją odpowiedż w co najmniej pięciu zdaniach to jest przedmiot szkolny którego używasz w szkole to na jutro pline

Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. Lubię ten przedmiot, ponieważ wymaga on logicznego myślenia i dużego wysiłku-uczenia się. Matematykę jest latwo zrozumiec pod warunkiem ze systematycznie sie uczymy. Matematyka to przedmiot bez którego w dzisiejszych czasach niemożna się obejść. Matematyka jest na każdej maturze i bez niej na pewno nie zdamy egzaminów.