opis Adasia Cisowskiego

opis Adasia Cisowskiego
Odpowiedź

Adas Cisowski jest bardzo lubiany przez swoich kolegów. On sam jest dla nich miły, zawsze im pomaga. w stosunku do nauczycieli zawsze jest grzeczny. Podziwia ich mądrość iż z checią słucha. Jest chłopakiem gotowym do poswięceń. zrezygnował z wakacji nad morzem aby pomóc profesorowi. Adamowi bardzo spodobała się jego bratanica Wandzia. On jej sie też spodobał.Kiedy oszuści zamknęli go w ciemnej piwnicy on się nie poddał i nie chciał in wyjawić tego co wie. Sprawa zagadki jest dla niego bardzo ważna. To właśnie on ją odgadł i znalazł skarb. Mam nadzieję że pomogłem ;)

Adaś Cisowski jest głównym bohaterem książki Kornela Makuszyńskiego ,,SZATAN Z 7 KLASY". Jego ojciec jest lekarzem,a matka opiekuje się domem i jego licznym rodzeństwem. adaś ma 17 lat., jest uczniem siódmej klasy gimnazjum. Adam to nieforemny chłopak,nieco pękaty,silny i sprężysty .jego włosy są  rozmiechrzwione a spojrzenie ma śmiałe ma bardzo dziwne przenikliwe. przemawia głosem miękkim i melodyjnym.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Pilne. Opis Adasia Cisowskiego z lektury "Szatan z siódmej klasy " Pilnie na jutro 18.05.17r

Pilne. Opis Adasia Cisowskiego z lektury "Szatan z siódmej klasy " Pilnie na jutro 18.05.17r...

Język polski

Na j.polskim musimy napisać opis Adasia Cisowskiego z lektury ,,Szatan z siódmej klasy" - wygląd zewnętrzny+cechy z uzasadnieniem nie wiem jak się za to zabrać.. Proszę o szybkie odpowiedzi ;)

Na j.polskim musimy napisać opis Adasia Cisowskiego z lektury ,,Szatan z siódmej klasy" - wygląd zewnętrzny+cechy z uzasadnieniem nie wiem jak się za to zabrać.. Proszę o szybkie odpowiedzi ;)...

Język polski

opis Adasia Cisowskiego

opis Adasia Cisowskiego...

Język polski

Hej Napiszcie mi opis Adasia Cisowskiego ale na podstawie filmu z 2006r.

Hej Napiszcie mi opis Adasia Cisowskiego ale na podstawie filmu z 2006r....

Język polski

Krótki, ale dokładny opis Adasia Cisowskiego. Na teraz:))

Krótki, ale dokładny opis Adasia Cisowskiego. Na teraz:))...

Język polski

"Szatan z siódmej klasy" - streszczenie oraz opis Adasia Cisowskiego.

Adam Cisowski, uczeń jednej z warszawskich szkół, jest główną postacią książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy". Poznajemy go w momencie, gdy rok szkolny zbliża się ku końcowi. Już na samym wstępie mamy okazję prz...