tajemnice różańca świętego

tajemnice różańca świętego
Odpowiedź
Jaga1234

mam nadzieję że pomogłam :-)

kladiik

Tajemnice radosne 1.Zwiastowanie Najświętszej Maryi Panny 2.Nawiedzenie Św. Elżbiety 3.Narodzenie Pana Jezusa 4.Ofiarowanie Pana Jezusa 5.Znalezienie Pana Jezusa Tajemnice bolesne 1.Konanie Pana Jezusa 2.Okrutne biczowanie Pana Jezusa 3.Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa 4.Pan Jezus dźwiga ciężki krzyż 5.Ukrzyżowanie Pana Jezusa Tajemnice światła 1.Chrzest Chrystusa w Jordanie 2.Objawienie Chrystusa na weselu w Kanie 3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia 4.Przemienienie na górze Tabor 5.Ustanowienie Eucharystii Tajemnice chwalebne 1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa 2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa 3.Zesłanie Ducha Świętego 4.Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny 5.Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny Mam nadzieję, że pomogłam :)

Dodaj swoją odpowiedź
Religia

Wymień wszystkie tajemnice różańca świętego np : Tajemnice radosne: Zwiastowanie najświętszej Maryi Panny Dzięki daję naj! na teraz ;*

Wymień wszystkie tajemnice różańca świętego np : Tajemnice radosne: Zwiastowanie najświętszej Maryi Panny Dzięki daję naj! na teraz ;*...

Religia

Wypis z części i tajemnice różańca świętego. Kto i w którym roku ustanowił tajemnice światła Plis

Wypis z części i tajemnice różańca świętego. Kto i w którym roku ustanowił tajemnice światła Plis...

Religia

Wymień części i Tajemnice Różańca Świętego . DZIĘKI !;)

Wymień części i Tajemnice Różańca Świętego . DZIĘKI !;)...

Religia

Uzupełnij tajemnice różańca świętego.

Uzupełnij tajemnice różańca świętego....

Religia

Wypisz wszystkie tajemnice różańca świętego.

Wypisz wszystkie tajemnice różańca świętego....