Wymień wszystkie tajemnice różańca świętego np : Tajemnice radosne: Zwiastowanie najświętszej Maryi Panny Dzięki daję naj! na teraz ;*

Wymień wszystkie tajemnice różańca świętego np : Tajemnice radosne: Zwiastowanie najświętszej Maryi Panny Dzięki daję naj! na teraz ;*
Odpowiedź
abracham176

Tajemnice radosne 1. Zwiastowanie Najświętszej  Maryi Panny 2. Nawiedzenie św.Elżbiety 3.Narodzenie Pana Jezusa. 4.Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni 5.Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni. Tajemnice Światła 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie 2.Objawienie się Pana Jezusa w Kanie 3.Głoszenie króestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia 4.Przemienienie na górze Tabor 5.Ustanowienie Eucharysti Tajemnice Bolesne  1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu  2.Biczowanie Pana Jezusa. 3.Ciernie ukonorowanie 4.Dzwiganie krzyża na Kalwarię 5.Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa. Tajemnice Chwalebne 1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa 2.Wniebowzięcie Najświętszzej Maryi Panny 3.Zesłanie ducha świętego 4.Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny 5 Ukonorowanie Maryi na królową nieba i Ziemi.

gosikibogdan

Tajemnice Radosne 1. Zwiastowanie   Najświętszej Maryi Pannie 2. Nawiedzenie  św. Elżbiety 3. Narodzenie Pana Jezusa  4. Ofiarowanie Pana Jezusa   5. Znalezienie Pana Jezusa   Tajemnice Światła 1. Chrzest Pana Jezusa w Jordanie   2. Pierwszy cud w Kanie Galilejskiej  3. Głoszenie nauk o Królestwie Bożym   4. Przemienienie na górze Tabor   5. Ustanowienie Eucharystii   Tajemnice Bolesne 1. Modlitwa w Ogrójcu   2. Biczowanie Pana Jezusa   3. Cierniem ukoronowanie   4. Droga Krzyżowa Pana Jezusa  5. Ukrzyżowanie Pana Jezusa   Tajemnice Chwalebne 1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa 2. Wniebowstąpienie  Pana Jezusa 3. Zesłanie Ducha Świętego   4. Wniebowzięcie  Najświętszej Maryi Panny. 5. Ukoronowanie  Najświętszej Maryi Panny.

Dodaj swoją odpowiedź