Przeglądarki i wyszukiwarki internetowe.

Przeglądarki i wyszukiwarki internetowe.
Treść w załączniku.

Dodaj swoją odpowiedź
Informatyka

Przeglądarki Internetowe

W tej pracy będzie mowa o wyszukiwarkach internetowych. Dowiemy się, czym one są, do czego one służą oraz na jakie grupy można je podzielić.

Czym jest wyszukiwarka internetowa?
Wyszukiwarka internetowa (ang. search engine) to p...

Informatyka

Przeglądarki internetowe: Explorer, Netscape, Opera. Porównanie, charakterystyka.

SPIS TREŚCI

I Wstęp:
 Ogólna charakterystyka problemu
 Definicje pojęć związanych z tematem

II Charakterystyka poszczególnych przeglądarek:
a) Internet Explorer
 Opis produktu
 Usprawnienia w...

Informatyka

Technologie internetowe

We współczesnym świecie coraz ważniejszym narzędziem pracy staje się Internet. Ludzie na całym świecie za jego pośrednictwem pracują, dokonują zakupów, zarządzają swoimi kontami bankowymi, uczestniczą w aukcjach oraz komunikują się....

Informatyka

Internet jako globalna sieć

Internet jest globalną siecią komputerów komunikujących się ze sobą za pomocą wspólnego języka. Połączenie się z unikalnym węzłem WWW jest równoznaczne z podłączeniem się do Internetu, przypomina to międzynarodowy system łączy t...

Informatyka

Internet jako źródło informacji

Prawdę, że wiedza - to władza, a kto posiada informacje, ten jest potężny znano już w starożytnym Egipcie. Natomiast nieco inaczej dziś, bo nie liczy się głównie ile wiemy, ale czy wiemy, gdzie znaleźć potrzebną nam wiedzę. Tworzymy b...