Czy młodzież powinna uczestniczyć w obowiązkach domowych- rozprawka

moim zdaniem młodzież powinna angażować sie w obowiązki domowe poniewarz uczą sie samodziekności może się im to przydać gdfz założą własne rodziny np gdyby młody człowiek przejął połowę obowiązków rodzicz rodzic mógłby odpocząć niemusiał by się męczyć po prostu mógłby odpocząć
w ten sposub młody człowiek może się nauczyć odpowiedzialności i napewno mu się to przyda na koniec dodam ze trzeba się angażować w obowiązki a rodzic powinien być konsekfentny kiedy się tego nie wykon uje

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Czy młodzież szkolna powinna uczestniczyć w pracach i obowiązkach domowych ? - Rozprawka

Według mnie młodzież szkolna powinna uczestniczyć w pracach i obowiązkach domowych. W dalszej części mojej pracy postaram się uzasadnić swoje zdanie.
Jako pierwszy argument podam to, że biorąc na siebie część obowiązków odcią...