Czy pieniądze dają szczęście?

1. Wstęp:
Czy pieniądze dają szczęcie?
2. Argumenty:
-dzięki pieniądzom możemy żyć dostatnie.
-mamy większą pewność. że w przyszłości będziemy mieli gdzie mieszkać, a nasze dzieci będą mogły studiować
-nie umrzemy z głodu
-będziemy schludnie wyglądać
3. Podsumowanie:
Na pytanie czy pieniądze dają szczęście odpowiadamy zgodnie, tak.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Czy pieniądze dają szczęście w oparciu o literaturę.

Od dawna nurtował mnie problem, czy pieniądze dają szczęście? Po długich rozważaniach doszedłem do wniosku, że pieniądze szczęścia nie dają. Aby poprzeć moją opinię zacytuję tu popularne stwierdzenie: „Pieniądze to nie wszystko...

Język polski

Czy pieniądze dają szczęście?

Od dawna nurtował mnie problem, czy pieniądze dają szczęście? Po długich rozważaniach doszedłem do wniosku, że pieniądze szczęścia nie dają. Aby poprzeć moją opinię, zacytuję tu popularne stwierdzenie: „Pieniądze to nie wszystko...

Język polski

Czy pieniądze dają szczęście w życiu człowieka

Chciałbym się zastanowić nad pytaniem , dla nie których trudnym a mianowicie: Czy pieniądze dają szczęście?. W "naszych czasach" możemy podzielić Wszystkich ludzi na dwie grupy jedna zwana "lepszą" a druga "gorszą". Zajmijmy się grupą ...

Język polski

Czy pieniądze dają szczęście?

"Czy pieniądze dają szczęście?" Uważam, że wielu ludzi zadawało i zadaje sobie to pytanie. Chcąc na nie odpowiedzieć, należy zastanowić się, czym jest szczęście.

Definicji szczęścia jest tyle, ilu ludzi. Jedni są szczęśl...

Język polski

Czy pieniądze dają szczęście?

Niewątpliwie pieniądze są bardzo ważną częścią ludzkiego życia. Zapewniają one ludziom stabilizację finansową i pewność godnego życia. Z pewnością wielu ludzi uważa je za ważny cel. Jednak dla mnie nie grają one najważniejszej r...