Charakterystyka mojego chłopaka

Moje grono bliskich znajomych jest dosc małe. Najblizsza i najbardziej wartosciowa osoba jest mój chłopak Przemek. Mieszkamy na tym samym osiedlu , dzieli nas 10 minut drogi .
Mój chłopak jest sredniego wzrostu i dobrze zbudowany , ma krótkie ciemne blond włosy i zielone oczy. Ubiera się w stylu sportowym. Jest wysportowany i zawsze w dobrej formie.
Przemek jest osobą mila, wierną towarzyską a przede wszytskim kochająca. Poza tym jest punktualny i pomocny . Gdy sytuacja tego wymaga jest zrównowazony i stanowczy. Choc pracuje nigdy nie brakuje mu czasu na spotkania ze mną . Pomaga mi w ciężakich sytuacjach wspiera, pociesza gdy jest mi smutno.
Postawa Mojego chłopaka tak jak i jego zachowanie , umiejetnosci i charakter sa godne nasladowania. Podziwiam go za to iż, posiada taki zapał do pracy a takze opanowanie i umiejetnosc pomocy w kazdej sytuacji. Jestem mu wdzieczna za to co dla mnie zrobił i dziekuje za to , że akurat ja moglam go poznać i stac mu sie taka bliska jak on mnie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Rozprawka , charkterystyka i inne .

Rozprawka :Bez przyjaźni nie ma życia .
Łacińskie przysłowie głosi : "Bez przyjaźni nie ma życia " Czy to prawda ? Czy ludzie w XXI wieku nie potrzebna jest przyjaźń , w swym ciężkim i zabieganym życiu ??
Na postawie ba...

Język polski

Opracowanie lektury pt. "Nadnaturalista"

Opracowanie lektury Eoin?a Colfera, pt.?Nadnaturalista?.

1. Świat przedstawiony.

a) Czas akcji ? przyszłość, rok około 3000, akcja książki toczy się przez około dwa tygodnie .
Miejsce wydarzeń ? miasto Satopolis.