Recenzja filmu pt. "Titanic"

Jest wiele filmów, które wyrwały na mnie ogromne wrażenie, ale żaden z nich nie równa się niezwykłym, zapierającym dech w piersiach, jakim bez wątpienia jest Titanic.

Film, ten to niesamowita historia miłosna, nagrodzona jedenastoma Oskarami, wzruszająca widzów na całym świecie. Cały urok tej wspaniałej opowieści możemy zawdzięczać równie wspaniałym aktorom.

Leonardo DiCaprio i nominowana do Oskara Kate Winslet tworzą niezapomniane kreacje aktorskie jako Jake i Rose, para młodych kochanków, którzy poznali się i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia podczas rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im jednak było zaznać pełni szczęścia. Gdy luksusowy statek wpada na górę lodową, na środku Oceanu Atlantyckiego ich miłość zamieniła się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie.

Reżyserem "Titanica" jest prawdziwy wizjoner w świecie kina - James Cameron, którego filmy wielokrotnie zdobywały Oskary. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku posługując się uczuciami swoich bohaterów.

Według mnie hart ducha i odwaga konfrontująca z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy sprawia, że film ten jest istnym triumfem kinematografii i pozostawi niezatarte wrażenia w wyobraźni wielu widzów.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Recenzja filmu "Titanic" (nie długo)

Recenzja filmu "Titanic" (nie długo)...

Język polski

Titanic - recenzja filmu

Filmem wszech czasów jest "Titanic". Jedenasto-oskarowe dzieło Jamesa Camerona oparte jest na prawdziwych zdarzeniach z 14 kwietnia 1912 roku. Wtedy to miała miejsce największa katastrofa XX wieku. W rolach głównych występują Kate ...

Język polski

Recenzja filmu Love Story

„Love Story” to tytuł melodramatu wyreżyserowanego w 1970r przez Artura Htllera.
Tematem przewodnim tego filmu jest nieszczęśliwa miłość Oliviera Barreta IV (Ryan O’ Nepal)- studenta prawa do Jennifer Cavalieri (Ali MacGraw), która...

Język polski

Miłość jedna i na zawsze... Recenzja filmu „Romeo i Julia”

Miejscem akcji nie jest szekspirowska Verona, ale fikcyjne miasto położone na przedmieściach jednej z metropolii Stanów Zjednoczonych, miasto o nazwie Verona Beach. Głównymi bohaterami pozostają - zgodnie z oryginałem dramatu - Romeo i Julia...

Język angielski

Proszę o napisanie recenzji z filmu po angielsku. Może to być titanic lub inny film. Recenzja ma być napisana w czasie past simple. Najlepiej żeby była to dość długa recenzja oraz żeby był podany też tekst po polsku żebym wiedziała co wszytko znaczy.

Proszę o napisanie recenzji z filmu po angielsku. Może to być titanic lub inny film. Recenzja ma być napisana w czasie past simple. Najlepiej żeby była to dość długa recenzja oraz żeby był podany też tekst po polsku żebym wiedziała co ...