DAJE NAJ PROSZE O ODP
DAJE NAJ PROSZE O ODP
skoro kosztowała 20 zł to: 20 - 100% 2 - 10 % 4 - 20 % 20 zł + 4 zł = 24 zł cena po podwyższeniu o 20 % :)
24 zł liczę na naj plis
Daje NAJ prosze o Odp. Kilogram jagód kosztuje 12,80 zł. Marysia kupiła 35dag tych owoców.Ile reszty otrzymała, jeśli zapłaciła banknotem o najmniejszym dostępnym nominale? Zapisz obliczenia...
Daje naj!!!!! prosze o odp...
Zadanie 3. Na jutro daje naj! Prosze o odp. Klasa 5...
Napisz w 6 zdaniach złożonych co nie co o wodospadzie Daje NAJ! Prosze o odp!...
Opisz jak wyglądał cmentarz w dzień zmarłych !? DAJE NAJ PROSZE O ODP :)...