Daje NAJ prosze o Odp. Kilogram jagód kosztuje 12,80 zł. Marysia kupiła 35dag tych owoców.Ile reszty otrzymała, jeśli zapłaciła banknotem o najmniejszym dostępnym nominale? Zapisz obliczenia
Daje NAJ prosze o Odp.
Kilogram jagód kosztuje 12,80 zł. Marysia kupiła 35dag tych owoców.Ile reszty otrzymała, jeśli zapłaciła banknotem o najmniejszym dostępnym nominale? Zapisz obliczenia