Opis pokoju

Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju. Zawsze chętnie tam wracam. Mój pokój ma kształt prostokąta. Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta. Na podłodze są panele jasnego koloru. Ozdobą podłogi jest mały, włochaty dywanik w biało czarne plamy. Naprzeciwko drzwi znajduje się okno, przez które co ranek budzi mnie słońce. Na parapecie stoi kolekcja moich porcelanowych piesków, które przywiozłam z różnych kolonii i wycieczek. Bardzo lubię te figurki, ponieważ przypominają mi miłe chwile spędzone na wakacjach. Łóżko stoi pod oknem. Jest koloru niebieskiego w żółte kropki i w granatowe pasy. Na ścianie obok łóżka wisi żółta lampka w kształcie gwiazdy, przy której zasypiam co wieczór. Z boku stoi szafa, szafka i biurko, na którym stoi komputer. Nad biurkiem wiszą dwie półki, na których trzymam pluszaki. Obok są dwa regały. Na jednym stoją książki i gry planszowe. Na drugim klatka z koszatniczką. Moim zdaniem mój pokój jest ładny i przytulny. Bardzo bezpiecznie się w nim czuję.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach...

Język polski

Opis pokoju Pinokia lub opis pokoju ojca Pinokia czyli Dżeppeto

Opis pokoju Pinokia lub opis pokoju ojca Pinokia czyli Dżeppeto...

Język angielski

Napisz opis domu po angielsku szczegółowy opis pokoju i kuchni (pokoju dla chłopaka)

Napisz opis domu po angielsku szczegółowy opis pokoju i kuchni (pokoju dla chłopaka)...

Język angielski

NAPISZ OPIS POKOJU NA MIN. 1 STRONE OPIS SWOJEGO POKOJU (WYMYSLONEGO) PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ BARDZO PILNE !!!! Z GORY DZIEKUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!! :):):)

NAPISZ OPIS POKOJU NA MIN. 1 STRONE OPIS SWOJEGO POKOJU (WYMYSLONEGO) PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ BARDZO PILNE !!!! Z GORY DZIEKUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!! :):):)...

Język niemiecki

opis pokoju na JUTRO!!! 6-7 zdań w których jest opis pokoju po niemiecku.wymyślony PROSZE!!!

opis pokoju na JUTRO!!! 6-7 zdań w których jest opis pokoju po niemiecku.wymyślony PROSZE!!!...

Język niemiecki

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomiast sufit biały i

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomias...