Opis pokoju

Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju. Zawsze chętnie tam wracam. Mój pokój ma kształt prostokąta. Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta. Na podłodze są panele jasnego koloru. Ozdobą podłogi jest mały, włochaty dywanik w biało czarne plamy. Naprzeciwko drzwi znajduje się okno, przez które co ranek budzi mnie słońce. Na parapecie stoi kolekcja moich porcelanowych piesków, które przywiozłam z różnych kolonii i wycieczek. Bardzo lubię te figurki, ponieważ przypominają mi miłe chwile spędzone na wakacjach. Łóżko stoi pod oknem. Jest koloru niebieskiego w żółte kropki i w granatowe pasy. Na ścianie obok łóżka wisi żółta lampka w kształcie gwiazdy, przy której zasypiam co wieczór. Z boku stoi szafa, szafka i biurko, na którym stoi komputer. Nad biurkiem wiszą dwie półki, na których trzymam pluszaki. Obok są dwa regały. Na jednym stoją książki i gry planszowe. Na drugim klatka z koszatniczką. Moim zdaniem mój pokój jest ładny i przytulny. Bardzo bezpiecznie się w nim czuję.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomiast sufit biały i

Przetłumacz opis pokoju z j.polskiego na j.niemiecki !! Potrzebuję, aby ktoś PRAWIDŁOWO, czy też dobre przetłumaczył ten o to opis :) dobre formy osobowe itp. daje naj ;) Pokój, który marzy mi się od dziecka ma kolor niebieski, natomias...

Język angielski

Przetłumacz po angielsku podany tekst ( opis pokoju ) : Mój pokój jest idealny . Nie jest zbyt duży. Jest koloru zielonego. W pokoju mam duży balkon. Znajduje się w nim łóżko, szafa, półka na książki, dwa fotele,stolik, telewizor i biurko. Przy drzwi

Przetłumacz po angielsku podany tekst ( opis pokoju ) : Mój pokój jest idealny . Nie jest zbyt duży. Jest koloru zielonego. W pokoju mam duży balkon. Znajduje się w nim łóżko, szafa, półka na książki, dwa fotele,stolik, telewizor i b...

Język niemiecki

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajduje się akwarium z

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajdu...

Język angielski

Bardzo proszę o opis pokoju (mojego pokoju) parę zdań :)  Używając there is i there are :)  Z góry dzięki ! 

Bardzo proszę o opis pokoju (mojego pokoju) parę zdań :)  Używając there is i there are :)  Z góry dzięki ! ...

Język niemiecki

Napisz opis pokoju i opis domu po niemiecku (krótko) .

Napisz opis pokoju i opis domu po niemiecku (krótko) ....

Język polski

napisz opis pokoju, opis krajobrazu z okna

napisz opis pokoju, opis krajobrazu z okna...