Ogłoszenie i zaproszenie

OGŁOSZENIE: (sprzedaż nieruchomości-hotel)
Sprzedam nieźle prosperujący hotel czterogwiazdkowy AMKF, znajdujący się w Zakopanem, przy trasie CS15, blisko Morskiego Oka (ul. Wesolutka 7). Obiekt ten posiada 49 pokoi jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- i sześcioosobowych oraz 8 apartamentów. Ponadto ma ogromną rastaurację, wspaniały bar, salę konferencyjną na 350 osób, centrum fitness, siłownie, 3 baseny, 2 korty tenisowe, 6 boisk, itp.
Zdjęcia oraz szczegółowe informację można znaleźć na str. int. :
www.AKMF.hotel.pl oraz pod nr: 33333333.
Adres: ZAKOPANE, ul.Wesolutka 7.

ZAPROSZENIE:
Mam zaszczyt serdecznie zaprosić Marysię Kowalską i Adriana Lemina na moje przyjęcie urodzinowe z okazji 17 urodzin, które odbędzie się dnia 28 listopada 2009r. (sobota) o godz. 17.30 w sali gimnastycznej w Radomiu, przy ul. Radosnej 45.
Będę z radością oczekiwać Waszego przybycia. Pozdrawiam :*

Solenizantka-Patrycja M

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Zedaguj ogłoszenie i zaproszenie na spotkanie w klubie powieściowy. Ogłoszenie ma być skierowne do wszystkich ,a zaproszenie do konkretnej osoby.Np:Kasi Kowalskiej.Nie dam punktów za samo ogłoszenie albo strzeszczenie ma być to i to :)

Zedaguj ogłoszenie i zaproszenie na spotkanie w klubie powieściowy. Ogłoszenie ma być skierowne do wszystkich ,a zaproszenie do konkretnej osoby.Np:Kasi Kowalskiej.Nie dam punktów za samo ogłoszenie albo strzeszczenie ma być to i to :)...

Język polski

Bal u żony modnej! Ułóż z tej okazji ogłoszenie i zaproszenie na bal. prosił bym aby ogłoszenie i zaproszenie było oddzielnie.

Bal u żony modnej! Ułóż z tej okazji ogłoszenie i zaproszenie na bal. prosił bym aby ogłoszenie i zaproszenie było oddzielnie....

Język polski

napisz ogłoszenie zawiadomienie ogłoszenie i zaproszenie o wieczorze poezji k k Baczyńskiego

napisz ogłoszenie zawiadomienie ogłoszenie i zaproszenie o wieczorze poezji k k Baczyńskiego...

Język polski

Napisz ogłoszenie lub zaproszenie tematem ma być coś związane z ZOO

Napisz ogłoszenie lub zaproszenie tematem ma być coś związane z ZOO...

Język polski

Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!

Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!...

Język polski

Ułóż ogłoszenie i zaproszenie o turnieju rycerskim

Ułóż ogłoszenie i zaproszenie o turnieju rycerskim...