Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!

Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!
Odpowiedź

Ogłoszenie! Ogłaszamy, że dnia 3.02.2014 roku  w  szkole (wymyśl jakąś nazwe) odbędą się zawody sportowe piłki siatkowej. Zbiórka przed szkołą po 5 lekcji. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie szkoły do 27.01.2014 roku. Wszystkich Serdecznie zapraszamy! Zaproszenie Serdecznie zapraszamy Dyrektora Szkoły podstawowej nr 1 w Łęcznej na wieczorek poetycki,który odbędzie się dnia 26.03.2015 r. o godz. 17 w sali gimnastycznej naszej szkoły.Będziemy słuchać wierszy znanych polskich poetów.                                                                                               Organizatorzy                                                              Kl.VI a

Zaproszenie Serdecznie zapraszam Annę Krawczyk na moje przyjęcie urodzinowe które odbędzie się w dniu 21 listopada 2015r. o godzinie 16.00 w moim domu na ulicy Malinowej 44. Gwarantowana dobra zabawa i jedzenie. Proszę zabrać ze sobą dobry humor. Pozdrawiam - Solenizantka Ogłoszenie Uwaga! Zaginął mały piesek rasy York. Reaguje gdy woła się do niego ,, Snoopy'. Ma obrożę w kolorze niebieskim. Jego cechy charakterystyczne : czarna plamka na prawej łapie i zakręcony ogon. Jeśli widziałeś to zwierzątko dzwoń na numer .....  Dla znalazcy nagroda!

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!

Napisz ogłoszenie i zaproszenie na dowolny temat . Pomocy !!...